Van Helsing Sarah Carol

Sarah Carol

Sarah Carol

Bývalá a úspěšná vědkyně. Během upířího povstání byla proměněna během prvních pár dnů, ale její kolega Axel Miller ji nezabil. Rozhodl se ji ukrýt v opuštěné nemocnici, kde jí celá léta živil a udržoval při životě.

Sezóny 3
2016 - 2018

Doktorka kdysi byla skvělou a brilantní vědkyní a jedna z blízkých přátel Axela Millera. Když se upíři dostali k moci, doktorka byla proměněna během prvních pár dnů. Axel jí ovšem nezabil, stále respektoval svou bývalou kolegyni a ukryl ji v jedné cele v opuštěné nemocnici, kde rovněž dohlížel na Vanessu Helsing. Axel celá léta doktorku udržoval naživu, ačkoliv ona by ho nejradši pokousala. Díky zázračné Vanesse přijde Doc opět k sobě a z upíra se opět stane kdysi uznávaná vědkyně.

Ale lidská stránka doktorky není moc nápomocná. Skupina v nemocnici se hned několikrát dostane do úzkých a doktorka dokáže, že ne vždy je vhodným člověkem na správném místě. Když se Axel Miller dostane do nebezpečí, místo nabídnuté pomoci je doktorka ochotna obětovat svého tehdejšího přítele, který ji ochraňoval několik let. Za tento čin je ostatními nenáviděna a vyštvána ze společnosti.


Doktorka Sarah se nicméně vydá na cestu vykoupení. Najde proměněného upíra Axela a slíbí mu, že ho dovede k Vanesse, která by ho opět mohla proměnit v člověka. Oběma se sice povede dostat k dalšímu Van Helsingovi, ale Vanessa zpočátku odmítá Axela proměnit – nedávná zkušenost s její dcerou Dylan byla velice nepříjemná a bojí se, že by mohla o Axela přijít. Sarah posléze skupině dokáže, že je cenným členem týmu, na kterého se konečně mohou ostatní spolehnout.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny