Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S01E10: Stay Away

S01E10: Stay Away

Skupina naráží na komunitu Eden, kterou vede Mica, který spolupracuje s upíry. Vanessa se v komunitě seznamuje se zajímavým Theem, Sam přijde na jedno nečekané tajemství a po delší době se setkává s Mohamedem. Doktorka zjišťuje, co skutečně chce.

sk
18.11.2016
600 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak došli do spokojenho raje a všechno se tam zdalo byt v normalu ale čekal jsem že Mica v něčem jede ale to že dava novorozence Magdaleně to jsem fakt nečekal a nemělo chybu jak to pak Vanessa šla ukončit a od Fleshe nemělo chybu jak tu komunitu pak převzal a Doktorka fakt neměla chybu jak Magdalenu žadala at ji znovu přeměni ale nevyšlo to a to jak pak nařikala a všude byly kostry novorozencu to fakt nemělo chybu.

redaktor
22.2.2022 | 19:03:59
tom99

Dobrá epizoda v zajímavé komunitě. Škoda, že komunita nebude ve víc dílech. Wells byl skvělou postavou a byl mnohem zajímavější než polovina postav v seriálu :-)

webmaster, grafik
20.11.2016 | 0:47:57
k0Sh3s

Dobrá epizoda, stalo se toho celkem dost. Doktorka potvrdila, že je pěkná pizda a je mi docela líto Fleshe, uvidíme kam se to bude ubírat dál. Jen škoda, že zatím vynechávají Axla, ale asi by to bylo moc uspěchané. Taky jsem rád, že se v seriálu objevil Tom Cavanagh… škoda, že jako parchant :-D

20.11.2016 | 0:07:02

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama