Van Helsing S01E10: Stay Away

S01E10: Stay Away

S01E10: Stay Away

Skupina naráží na komunitu Eden, kterou vede Mica, který spolupracuje s upíry. Vanessa se v komunitě seznamuje se zajímavým Theem, Sam přijde na jedno nečekané tajemství a po delší době se setkává s Mohamedem. Doktorka zjišťuje, co skutečně chce.

cz sk
18.11.2016
600 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dobrá epizoda v zajímavé komunitě. Škoda, že komunita nebude ve víc dílech. Wells byl skvělou postavou a byl mnohem zajímavější než polovina postav v seriálu :-)

webmaster, grafik
20.11.2016 | 0:47:57
k0Sh3s

Dobrá epizoda, stalo se toho celkem dost. Doktorka potvrdila, že je pěkná pizda a je mi docela líto Fleshe, uvidíme kam se to bude ubírat dál. Jen škoda, že zatím vynechávají Axla, ale asi by to bylo moc uspěchané. Taky jsem rád, že se v seriálu objevil Tom Cavanagh… škoda, že jako parchant :-D

překladatel
20.11.2016 | 0:07:02

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny