Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Taka

Taka

Vůdce Odboje, který nesnáší upíry, a tak dal dohromady skupinu, která proti nim bojuje a chce je jednou provždy vymýtit ze světa. Ovšem i Taka má své temné stránky a tajně se domlouvá za zády Odboje s někým, s kým by neměl.

Sezóny 2
2016 - 2017

Taka je vůdcem Odboje, který se snaží bojovat nad upíří nadvládou Dmitriho a Rebeccy. Taka dělá vše, co je v jeho silách, aby pomohl Odboji a porazil upíry. I když to například znamená zabít zrádce, který tajně donáší upírům, je ochoten Taka tento risk přijmout, než aby dopustil, že by se jednoho dne Odboj definitivně rozpustil.

Taka se Sheemou, která je ve skutečnosti Mohamedova sestra a upíří zvěd, plánuje zaútočit na Citadelu, kterou má pod palcem Dmitri. Následně se dozvídáme, že Taka také tajně spolupracuje s Rebeccou. Není to ale tak úplně tím, že by Odboj zradil jako Sheema, pouze chtěl sobě a pár vyvoleným zachránit život před upíry. Zjistil, že nemá smysl s nimi až tak úplně bojovat, ale lepší je se s nimi dohodnout. Rebecca mu přislíbila opuštěný ostrov bez upírů, když jí pomůže svrhnout Dmitriho.

Taka se v hodině útoku na Citadelu vydává s Brendanem Dmitriho zabít, ale ten dává Takovi další neodolatelnou nabídku. V tu chvíli Taka vůbec neví, která nabídka je pro něj lepší a nemůže se rozhodnout, zda věřit Dmitrimu či Rebecce. Odstraní ale soupeře, který mu překáží v cestě – Brendana. Taka ale tak dlouho střádá plány a přemýšlí, až svého momentu využije Dmitri a bývalého vůdce Odboje zabíjí.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zpočátku jsem ho měl rád, pak mě docela zklamal…

webmaster, grafik
15.11.2017 | 23:59:16

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama