Van Helsing Axel Miller

Axel Miller

Axel Miller

Spolehlivý voják, který v upířím světě dostal velice těžký úkol – udržovat Vanessu Helsing při životě, když zbytek světa se totálně rozpadá. Axel se tedy zabarikádoval v opuštěné nemocnici a celá léta Vanessu hlídal.

Sezóny 3
2016 - 2018

Axel je voják, který dostal velice těžký úkol – uhlídat a udržet v bezpečí tělo Vanessy Helsing, která odpočívala v kómatu. Axel se tedy zabarikádoval v nemocnici a dlouhá léta trávil sám v opuštěné nemocnici. Axel i po vzestupu upírů se držel mise a nevydal se svou vlastní cestou. Úkol je pro něj vším. Během hlídání Vanessy jedna jeho kolegyně byla pokousána upírem. Axel jí přesto nezabil, dával jí krev a udržoval jí naživu. Stejně jako Vanessu.

Když se Vanessa probere, Axel musí řešit hned jiný problém. Ve skupině, která obývá nemocnici, je masový vrah. Všichni prstem ukážou na drzého Johna, posléze ale vyjde najevo, že skutečným vrahem je psychopat Sam. Axel je také důvodem, proč většina lidí v nemocnici přežila. Ochraňuje je a stará se o ně. To samé ale naplatí naopak. Když Axel potřebuje pomoci, je zrazen svou kamarádkou Sarah a proměněn v upíra.


Jako upír Axel Sarah vyhledá a chce po ni, aby ho dovedla k Vanessa. U té doufá, že by ho mohla proměnit zpět v člověka. Vanessu se sice podaří Axelovi najít, ale ta zprvu odmítá Axela proměnit vzhledem k posledním špatným zkušenostem se svou dcerou Dylan. Naštěstí Miller dokáže Vanessu přesvědčit a posléze nachází zalíbení v její sestře Scarlett Harker.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Chuck_Norris

V první sérii asi nejrozporuplnější postava, v druhé sérii naopak tahoun seriálu a sympaťák. Obojí zahráno výborně.

28.12.2017 | 11:51:01
pidalin

Nesnášim typy jako je on, totální magor a zelenej mozek. Kéž by umřel. Navíc je to psychopatickej vrah civilistů. Ještě nikdy jsem v žádnym seriálu nefandil záporákům, ale tady jsem musel fandit tomu asiatovi, protože naše skupina se chová jak banda idiotů s králem kreténů Axelem v čele. Za všechno co se jim stalo může on.

11.11.2016 | 15:34:10

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny