Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E02: Old Friends

S05E02: Old Friends

Jack je oběšena, ale díky svým schopnostem přežije. Vyhledá ji Bathory, která už nějaký čas loví upíry. Jack si ji pamatuje jako svého dávného nepřítele ze svého času, přesto s ní spolupracuje. Michaela oživuje Draculu, aby z nejčistší duše udělala tu nejtemnější. Povstání Temného začíná.

sk
24.4.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Jack oběsili a hned na to se ji Michaela pokusila dorazit ale bylo dobre jkak proměnila Alexandru zpět a to jak spolupracovala s Bathory tak to fakt nemělo chybu jsem zvědav jestli se z Bathory stane upir a jinak jsem nečekal že zajde Michaela tak daleko a necha zabit všechny vesničany jen aby Temna měla nadobu a jsem zvědav jak se ji ted Jack a spol pokusi zastavit.

redaktor
25.2.2022 | 23:00:59
tom99

Tak a máme na světě opět Draculu a je nutné se pohnout zase o kus dál. Je to poslední řadě, je třeba vidět zbytek party :-)

webmaster, grafik
24.4.2021 | 22:05:38

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama