Van Helsing Susan Jackson

Susan Jackson

Susan Jackson

Bývalá sousedka Vanessy, která bil její přítel. Během apokalypsy byla proměněna v upíra a následně sloužila Juliusovi. Susan byla jedna z mála posledních, která viděla dcerou Vanessy Dylan.

Sezóny 3
2016 - 2018

Susan byla výborná kamarádka a sousedka Vanessy Helsing, kterou bil její přítel. Když byla Vanessa pokousána upíry, ještě před svou smrtí řekla své dceři Dylan, ať se jde schovat ke Susan, která se oni nějaký čas starala. To je poslední informace, kterou jsme měli o Dylan a především i o Susan. Následně vyšlo najevo, že Susan byla proměněna v upíra v raných začátcích apokalypsy.

Susan byla ve službách Juliuse, a když mu jeho upíři přivedli Vanessu, Susan se nabídla, že s Vanessou svede boj. Vanessa v boji vyhraje a promění ji zpět v člověka. Následně obě utečou od Juliuse. Susan Vanesse prozradí, že malou Dylan tenkrát odvedla policie, ale od té doby o ní Susan už neslyšela. Susan se následně přidává ke skupině Vanessy v nemocnici.


Tam padne do oka zejména Johnovi, kteří se spolu jednoho dne opijí a už to směje ke strávení večera v jedné lóži, ale Susan si to na poslední chvíli rozmyslí. John začne být agresivní a uhodí Susan. Celá skupina v nemocnici následně usoudí, že John je hledaným vrahem, který vraždí ve skupině. Jenže všichni se mýlili. Ve skutečnosti je zabijákem Sam, který si později jako svou další oběť vybere právě Susan. Vanessa se se smrtí své nejlepší kamarádky vyrovnává velice těžko a slibuje, že se Samovi pomstí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E01: Past Tense

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny