Van Helsing Vanessa Helsing

Vanessa Helsing

Vanessa Helsing

Lovkyně upírů, která je imunní vůči pijavicím, což z ní dělá naději pro celé lidstvo. Vanessa se po několika letech probouzí z kómatu a zjišťuje, že svět ovládli upíři. Nyní je na ní, aby svět vrátila do podoby, jak si ho pamatuje.

Sezóny 3
2016 - 2018

Posledních pár let Vanessa strávila v kómatu v jednom utajovaném zařízení, kde jí hlídal Axel Miller. Po několika letech je toto relativně bezpečné místo napadeno upíry a Vanessa je pokousána. To Vanessu probudí z dlouhého spánku. Ta zároveň zjišťuje, že je nejen imunní vůči upířím kousnutím, ale zároveň dokáže upíry změnit zpět na lidi.

Vanessa nemá skoro žádné vzpomínky na svůj předešlý život. Pouze si pamatuje svou ztracenou dceru Dylan, kterou chce jít okamžitě hledat. Vše ale není tak jednoduché a Vanessa je nucena několik dní strávit v nemocnici se svými novými přáteli. Z jednoho z nich se vyklube masový vrah, tak skupina řeší problémy mezi sebou. Vanessa se také shledá se svou bývalou sousedkou Susan, kterou promění zpět v člověka.


Vanesse se podaří dostat do Citadely, upíří pevnosti, kde konečně nalezne svou ztracenou dcerku. Bohužel zároveň zjišťuje, že její dcera byla proměněna v upíra a vychovávána nebezpečnou Rebeccou. Vanessa sice svou dceru zpět získá, ale vzápětí ji hned ztratí. Malou útěchu alespoň dostává v nově nalezené sestře Scarlett Harker, která disponuje stejnými schopnostmi. Obě sestry se vydají hledat pradávného upíra.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hafacek

v podstate jedina zajimava postava v serialu a to nestaci..

20.12.2016 | 6:20:02
Len_LenKa

podľa mňa je úplne TOP ♥

9.11.2016 | 0:02:07

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny