Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Rebecca

Rebecca

Rebecca je upírkou, která žije s Dmitrim a společně vedou jistou komunitu upírů. Jejich cílem je chytit Vanessu Helsing, pomocí které by snad mohli docílit, že by se Rebecce a Dmitrimu podařilo počít upíří dítě.

Sezóny 2
2016 - 2017

Rebecca je vysoce postavenou upírkou v komunitě, kterou vede Dmitri. Možná díky tomu, že Rebecca je s Dmitrim, má tak vysoké postavení. Jejich společným cílem je počít upíří dítě, k pomoci si proto zavolali lidského doktora, který jim ale moc nemůže pomoct a ani vlastně poradit. Jediným řešením je tak získat zajímavou Vanessu Helsing, která disponuje zvláštními schopnostmi proti upírům. Nejdříve musí ale Rebecca s Dmitrim Vanessu chytit.

Rebecca má ovšem i své skryté cíle. Sama by chtěla vést komunitu, kterou řídí Dmitri a dítě je jen pouhou zástěrou. Rebecca proto velice chytře infiltruje Odboj, dostane na svou stranu Sheemu, Mohamedovu sestru, která jí tajně donáší důležité informace. Když už jí není Sheema užitečná, snaží se domluvit se samotným povstaleckým vůdcem Takou. Ten ovšem neví, jestli je nabídka Rebeccy lákavější než Dmitriho, což ho nakonec stojí život.

Když už se zdá, že Citadela padla, Rebecca se rozhodne, že je čas převzít otěže. Pokusí se samotného Dmitriho infiltrovat, ale neuspěje. Nedaří se jí ani na druhé frontě s Vanessou Van Helsing. Té sice ukradla její odcizenou dceru Dylan, ale pouze tím začala dráždit hada bosí nohou. Rebecca je následně poražena, její plán se naprosto rozpadl a nedokáže docílit ničeho, co si kdysi dala za cíl.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

upírská mrcha v latexu nemůže chybět snad v žádnym upírskym seriálu :-D

13.11.2016 | 21:04:23

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama