Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E03: Lumina Intunecata

S05E03: Lumina Intunecata

Dracula je při moci a podnikává poslední kroky k absolutní nadvládě. Jack si uvědomuje, že nemůže změnit vše, ale udělá v minulosti malé změny, které ji snad pomůžou v současnosti. Bathory se mění v Oracle a hrabě Dalibor předává svého dědice Florianovi. Linie Van Helsingů začíná.

sk
1.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Jack spolu s Bathory zautočili na Temnou a jak ji dokazali oklamat a aspon byl ovidět jak se Bathory stala Věštkyni a to jak hrabě Dalibor svěřil sveho syna Alexandře a Florianovi a ti z něj udělali Van Helsinga tak to bylo perfektni a jsem zvědav co bude dělat Temna v současnosti když přišla o svou silu a taky co ted bude dělat Jack.

redaktor
25.2.2022 | 23:52:13
pidalin

Super díly z minulosti, akorát nechápu že tam všichni mluvěj Anglicky a další věc co nechápu je že už tam znaj Ameriku ale podle kulis a oblečení to vypadá na vrcholnou gotiku.

8.5.2021 | 20:21:12
Raiden123

Po dlhsej dobe jeden s lepsich dielov,ktory ukaze trochu viac s pribehu.

Ale to ako vznikol Van Helsing podla tochto dielu je asi trochu ironia.Lebo potom by serial zmenil nazov na Von Dracula,pravdep­dobne.

Lokacie natacania tychto par dielov boli okolo Oravskeho hradu na slovensku a inde,tych lokacii,kde natacali je je viac,aj niekde v Kanade.

6.5.2021 | 13:52:46
matt44

az z titulkov som zistil, ze sa to nataca i u nas na Slovensku :) cast dobra a tato transylvanska linka ma celkom bavila

3.5.2021 | 22:12:10
tom99

Celá zápletka z Transylvánie se mi líbí, ale myslím, že už je to tak akorát. V současnosti to může být daleko horší, ale přeci jenom bychom se tam měli asi vrátit, jelikož jde o poslední řadu :-)

webmaster, grafik
3.5.2021 | 8:50:14
wildrenka

Druhá polovina toho dílu je přesně to co jsem očekávala!

2.5.2021 | 10:36:22

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama