Van Helsing S05E03: Lumina Intunecata

S05E03: Lumina Intunecata

S05E03: Lumina Intunecata

Dracula je při moci a podnikává poslední kroky k absolutní nadvládě. Jack si uvědomuje, že nemůže změnit vše, ale udělá v minulosti malé změny, které ji snad pomůžou v současnosti. Bathory se mění v Oracle a hrabě Dalibor předává svého dědice Florianovi. Linie Van Helsingů začíná.

cz sk
1.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Po dlhsej dobe jeden s lepsich dielov,ktory ukaze trochu viac s pribehu.

Ale to ako vznikol Van Helsing podla tochto dielu je asi trochu ironia.Lebo potom by serial zmenil nazov na Von Dracula,pravdep­dobne.

Lokacie natacania tychto par dielov boli okolo Oravskeho hradu na slovensku a inde,tych lokacii,kde natacali je je viac,aj niekde v Kanade.

6.5.2021 | 13:52:46
matt44

az z titulkov som zistil, ze sa to nataca i u nas na Slovensku :) cast dobra a tato transylvanska linka ma celkom bavila

3.5.2021 | 22:12:10
tom99

Celá zápletka z Transylvánie se mi líbí, ale myslím, že už je to tak akorát. V současnosti to může být daleko horší, ale přeci jenom bychom se tam měli asi vrátit, jelikož jde o poslední řadu :-)

webmaster, grafik
3.5.2021 | 8:50:14
wildrenka

Druhá polovina toho dílu je přesně to co jsem očekávala!

2.5.2021 | 10:36:22

Van Helsing
61/100 - 56×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Stav titulků

Epizoda S05E03: Lumina Intunecata

cz60%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny