Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E11: Undercover Mother

S05E11: Undercover Mother

Ivory a Jack dorážejí do Washingtonu, kde se spojí s místním odbojem. Vanessa se mezitím proplíží jako Nina do Bílého domu, kde se pokusí přelstít Draculu a Bathory. Bathory se mezitím rozhodne skoncovat s Jack, která se pokouší v ní probudit kamarádku z dávné minulosti.

sk
26.6.2021
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Temna pořadala brifink upiru a misto toho aby se s nimi dohodla tak je zabila ale dalo se to čekat že se o moc nepoděli ale bylo dobre jak Vanessa přišla v utajeni jako Nina a pak začala osnovat sve plany a jsem zvědav co ted bude s Bathory protože vypada že nemuže mluvit a jsem zvědav jestli Temne Vanessa nějak ubližila.

redaktor
26.2.2022 | 17:40:16
tom99

Docela zlepšení oproti minulým dílům. Konečně ty scény nebyly tak „prázdné“. Jen se mi nelíbí, jak se dává takový vliv na magii oproti upírům, u kterých se začínalo. Ale bohužel změnit to – na to už je pozdě.

webmaster, grafik
4.7.2021 | 9:08:58
Son-Goku

tiež neviem 11–12 diel nikde nájsť, vie niekto kde sa dá zohnať?ďakujem

26.6.2021 | 15:50:30
Raiden123

…Tu skoro cely diel Vanessu hrala ina herecka,len prepojovak k podivnemu koncu,ak sa to koncom,alebo zaverom vuobec da nazvat.

26.6.2021 | 14:27:05
stranghels23

11. a 12 dil nikde na netz nejni,zvlastni ne?

19.6.2021 | 12:50:03

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama