Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E12: The Voices

S05E12: The Voices

Dracula ztratila svou milovanou Bathory, nicméně i tak se nevzdává, a tak se pokouší získat kus své moci v amuletu skrze své poslední síly. Axel se ujme plánu, jak se dostat do Bílého domu, Vanessa zase vymýšlí způsob, jak definitivně porazit Draculu a zastavit upíří šílenství.

sk
26.6.2021
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Temna ztratila nma chvili kontrolu a pak bojovala s Olivii a to jak pak Axel as pol unesli viceprezidenta a svazali ho a teprve až pak si s nim promluvili tak to nemělo chybu jinak Vanessa byla perfektni jak pomohla Bathory a to jak řekla Violet a Jack že je miluje bez ohledu na to že jen darkyni vajička ale nečekal jsem že Temna pořad potom Bathory bude ovladat a jsem zvědav co maji v planu ted když je Temna v plne sile.

redaktor
26.2.2022 | 18:31:45
tom99

Na to, jaká je tato řada porod, tak to nakonec má vzestupnou tendenci a docela se těším na finále. Škoda, že takováto nemohla být celá řada.

webmaster, grafik
4.7.2021 | 16:39:39

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama