Van Helsing Jack Hansen

Jack Hansen

Jack Hansen

Velice zvláštní dívka, která o sobě zjistí, že se dokáže zničehonic regenerovat a zreverzovat upíří kousnutí. Následně se dozví o svém tajemném původu, který jí byl pěkných pár let utajován.

Sezóny 1
2019 - 2019

Celým jménem Jacqueline by se de facto měla jmenovat Jacqueline Van Helsing, protože technicky vznikla z ukradených vajíček z laboratoře společnosti Black Tech. To z ní dělá tak nepřímo dceru Vanessy, která kromě své Dylan, která bohužel tragicky zemřela, má tak ještě dvě dcery – Jack a Violet. Jack ale o tom nevěděla, když tehdy náhodně narazila v lese na Vanessu.

Jack vždycky věděla, že je nějakým způsobem výjimečná. Jak moc, to zjistila, až když byla zabita a upálena. Jack zjistila, že se dokáže regenerovat. Navíc, když ji někdo kousne, tak se zpět promění v člověka. Má tedy typické schopnosti jako její matka Vanessa a sestra Violet, která se o svých schopnostech dozvěděla v podobný moment jako Jack.


Jack a Violet vychovával Willem Hansen, o kterém ani jedna nevěděla, že je upír. Willem byl kdysi sluhou Van Helsingů, takže jeho loajálnost je značně nejasná. Když upíři chytí Jack a pokusí se přes ní lokalizovat Violet, Hansen se definitivně rozhodne a pomůže své nevlastní dceři utéci. Sice ho to dostane do značných problémů, ale uvědomil si, že pro záchranu svých dětí udělá cokoliv.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Taková plachá dívka, má zvláštní původ, ale ve finále proč ne…

webmaster, grafik
19.11.2019 | 19:22:41

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny