Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Jack Hansen

Jack Hansen

Velice zvláštní dívka, která o sobě zjistí, že se dokáže zničehonic regenerovat a zreverzovat upíří kousnutí. Následně se dozví o svém tajemném původu, který jí byl pěkných pár let utajován.

Sezóny 1
2019 - 2019

Celým jménem Jacqueline by se de facto měla jmenovat Jacqueline Van Helsing, protože technicky vznikla z ukradených vajíček z laboratoře společnosti Black Tech. To z ní dělá tak nepřímo dceru Vanessy, která kromě své Dylan, která bohužel tragicky zemřela, má tak ještě dvě dcery – Jack a Violet. Jack ale o tom nevěděla, když tehdy náhodně narazila v lese na Vanessu.

Jack vždycky věděla, že je nějakým způsobem výjimečná. Jak moc, to zjistila, až když byla zabita a upálena. Jack zjistila, že se dokáže regenerovat. Navíc, když ji někdo kousne, tak se zpět promění v člověka. Má tedy typické schopnosti jako její matka Vanessa a sestra Violet, která se o svých schopnostech dozvěděla v podobný moment jako Jack.

Jack a Violet vychovával Willem Hansen, o kterém ani jedna nevěděla, že je upír. Willem byl kdysi sluhou Van Helsingů, takže jeho loajálnost je značně nejasná. Když upíři chytí Jack a pokusí se přes ní lokalizovat Violet, Hansen se definitivně rozhodne a pomůže své nevlastní dceři utéci. Sice ho to dostane do značných problémů, ale uvědomil si, že pro záchranu svých dětí udělá cokoliv.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Jack jsem měl z Vanessinych děti nejradši libilo se mi že v každem viděla dobro a snažila se pomoct rodině kterou ani pořadně neznala hlavně jak pomohla Hansenovi a taky že na ni Vanessa spolehala a taky to byla pěkna holka.

redaktor
26.2.2022 | 22:32:52
tom99

Taková plachá dívka, má zvláštní původ, ale ve finále proč ne…

webmaster, grafik
19.11.2019 | 19:22:41

Stav titulků

Epizoda S05E13: Novissima Solis

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama