Van Helsing Scarlett Harker

Scarlett Harker

Scarlett Harker

Odvážná lovkyně upírů, která se vydala hledat červené dveře, o kterých se jí zdálo. Když k nim dorazí, zjistí, že ty stejné hledá i Vanessa Helsing. Obě se dostanou do podzemního komplexu, kde odhalí svou propletenou minulost.

Sezóny 2
2017 - 2018

Scarlett Harker je pro post-apokalyptický svět jako stvořená. Celý život byla připravována na tuto úlohu, takže když se k moci dostávají upíři, není pro ni problém se do nového světa začlenit. Její oblíbená zbraň je katana, se kterou upíry zabíjí. Scarlett toho o svém původu moc neví. Pamatuje si sice na rodiče, ale postupem času se dozvídá, že pochází ze zcela jiné rodiny.

Její skutečné jméno je Scarlett Van Helsing, což z ní dělá sestru Vanessy Helsing. Obě byly vychovávané v podzemním bunkru, kde na nich doktoři prováděli experimenty. Vanessa díky těmto experimentům následně získala nadpřirozené schopnosti, které jí daly výhodu proti všem upírům. Jelikož si matka Vanessy uvědomovala, že jí jednou budou upíři hledat, rozhodla se jí schovat.


Podobně tomu bylo i u Scarlett. Obě sestry ale na sebe zapomněly. Zřejmě kvůli šokům a hrůzám, které spolu prožily v podzemním komplexu. Sestry na sebe narazí o několik let později, kdy ani jedna nepoznává tu druhou. Postupem času ale zjišťují, že jsou ze stejného rodu a osud je stejný. Scarlett se následně vydává s Vanessou na výpravu, jejímž cílem je osvobodit svět od upírů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mates79

Prvé stretnutie s Vanessou, na chodbe v podzemnom bunkri, bolo presne také ako sa na sestry bojovníčky patrí…

19.11.2017 | 15:58:19

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny