Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Scarlett Harker

Scarlett Harker

Odvážná lovkyně upírů, která se vydala hledat červené dveře, o kterých se jí zdálo. Když k nim dorazí, zjistí, že ty stejné hledá i Vanessa Helsing. Obě se dostanou do podzemního komplexu, kde odhalí svou propletenou minulost.

Sezóny 2
2017 - 2018

Scarlett Harker je pro post-apokalyptický svět jako stvořená. Celý život byla připravována na tuto úlohu, takže když se k moci dostávají upíři, není pro ni problém se do nového světa začlenit. Její oblíbená zbraň je katana, se kterou upíry zabíjí. Scarlett toho o svém původu moc neví. Pamatuje si sice na rodiče, ale postupem času se dozvídá, že pochází ze zcela jiné rodiny.

Její skutečné jméno je Scarlett Van Helsing, což z ní dělá sestru Vanessy Helsing. Obě byly vychovávané v podzemním bunkru, kde na nich doktoři prováděli experimenty. Vanessa díky těmto experimentům následně získala nadpřirozené schopnosti, které jí daly výhodu proti všem upírům. Jelikož si matka Vanessy uvědomovala, že jí jednou budou upíři hledat, rozhodla se jí schovat.

Podobně tomu bylo i u Scarlett. Obě sestry ale na sebe zapomněly. Zřejmě kvůli šokům a hrůzám, které spolu prožily v podzemním komplexu. Sestry na sebe narazí o několik let později, kdy ani jedna nepoznává tu druhou. Postupem času ale zjišťují, že jsou ze stejného rodu a osud je stejný. Scarlett se následně vydává s Vanessou na výpravu, jejímž cílem je osvobodit svět od upírů.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Scarlett jsem měl rad hlavně nemělo chybu jak se poprve setkala s Vanessou aniž by věděla že jeji sestra ale mrzelo mě potom jak se obětovala v dojmu že to děla pro Vanessu a jinak byla taky celkem hezka.

redaktor
26.2.2022 | 22:30:56
Mates79

Prvé stretnutie s Vanessou, na chodbe v podzemnom bunkri, bolo presne také ako sa na sestry bojovníčky patrí…

19.11.2017 | 15:58:19

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama