Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S02E06: Veritas Vincit

S02E06: Veritas Vincit

Vanessa a Julius míří k červeným dveřím, když zničehonic narazí na Axela a doktorku. Axel doufá, že ho Vanessa promění, nečekaně se ale setká s rázným odmítnutím. Za červenými dveřmi čeká na všechny zajímavé překvapení, které odhalí minulost Van Helsingů.

sk
9.11.2017
300 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že ma Vanessa sestru a ještě že pochazi z laboratoře a zajimalo by mě co ted maji za lubem a taky kdo je sledoval a jsem zvědav co ted uděla Dmitri.

redaktor
23.2.2022 | 15:44:16
Fifipek

Missy :)

17.11.2017 | 21:40:50
tom99

Ale jo, byla to fajn epizoda. Aspoň jsme se dozvěděli zase něco víc :-)

webmaster, grafik
15.11.2017 | 9:39:09

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama