Van Helsing Julius Romanski

Julius Romanski

Julius Romanski

Agresivní a krvežíznivý upír, který je jedním z nejvýše postavených upírů v Seattlu. Sám ovšem míří ještě výš a i když se zodpovídá Dmitrimu, rád by se viděl právě na jeho místě.

Sezóny 3
2016 - 2018

Julius byl dříve obyčejným feťákem, který byl proměněn Dmitrim ve snaze získat na svou stranu cenného spojence. Postupem času se z něj stal vysoce postavený upír a v současné době vede upíří komunitu v Seattlu. Julius se přímo zodpovídá Dmitrimu a Rebecce. I nějaké feťácké vlastnosti se projevily do Juliusova charakteru – Julius má ve zvyku sát krev ze svých obětí pomocí trubky, což mu připomíná jeho dny, kdy byl člověkem.

Julius si uvědomoval svou sílu a všímal si, jak Citadela slábne. Společně se svým druhem Scabem plánovali na Citadelu zaútočit, když Dmitri má hned několik problémů s lidskými povstalci. Bohužel Juliusův plán se postupem času pořádně rozpadá. Sam mu zabije jeho mámu, což ho velice raní. V osudné hodině Julius padne do rukou Dmitriho a vyvázne jen tak tak.


Později je Vanessou proměněn zpět v člověka, za což ji velice děkuje. Vanessa zpočátku nechce mít s Juliusem nic společného, nevěří mu. Julius se přesto osvědčí jako dobrý přítel. Jeho upíří vlastnosti jsou pryč, nyní je z něj člověk, který je připraven zlikvidovat Dmitriho, svého bývalého nepřítele. Julius se také velice sblíží se Sarah a doufá, že dostane druhou šanci jako dostal on.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E04: State of the Union

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny