Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Julius Romanski

Julius Romanski

Agresivní a krvežíznivý upír, který je jedním z nejvýše postavených upírů v Seattlu. Sám ovšem míří ještě výš a i když se zodpovídá Dmitrimu, rád by se viděl právě na jeho místě.

Sezóny 3
2016 - 2018

Julius byl dříve obyčejným feťákem, který byl proměněn Dmitrim ve snaze získat na svou stranu cenného spojence. Postupem času se z něj stal vysoce postavený upír a v současné době vede upíří komunitu v Seattlu. Julius se přímo zodpovídá Dmitrimu a Rebecce. I nějaké feťácké vlastnosti se projevily do Juliusova charakteru – Julius má ve zvyku sát krev ze svých obětí pomocí trubky, což mu připomíná jeho dny, kdy byl člověkem.

Julius si uvědomoval svou sílu a všímal si, jak Citadela slábne. Společně se svým druhem Scabem plánovali na Citadelu zaútočit, když Dmitri má hned několik problémů s lidskými povstalci. Bohužel Juliusův plán se postupem času pořádně rozpadá. Sam mu zabije jeho mámu, což ho velice raní. V osudné hodině Julius padne do rukou Dmitriho a vyvázne jen tak tak.

Později je Vanessou proměněn zpět v člověka, za což ji velice děkuje. Vanessa zpočátku nechce mít s Juliusem nic společného, nevěří mu. Julius se přesto osvědčí jako dobrý přítel. Jeho upíří vlastnosti jsou pryč, nyní je z něj člověk, který je připraven zlikvidovat Dmitriho, svého bývalého nepřítele. Julius se také velice sblíží se Sarah a doufá, že dostane druhou šanci jako dostal on.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Filia Mortem

„Jediné, co bylo větší než on, bylo jeho srdce.“ – nejvýstižnější Juliův popis. Jako protivník mě bavil, jako spojenec se stal jednou z mých vůbec nejoblíbenějších postav napříč celým seriálovým vesmírem. Každá scéna mě bavila ❤

15.2.2023 | 21:00:31
Jiri007

Juliuse jsem měl celkem rad protože když byl upír tak i tak dokazal rozlišovat věci a to jak se pak z něj stal člověk tak to bylo ještě lepši když dohližel na Vanessu a jeji zajmy.

redaktor
26.2.2022 | 22:27:21

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama