Van Helsing Willem Hansen

Willem Hansen

Willem Hansen

Vysoko postavený upír, který má ale zvláštní vztah k lidem, ke kterým neustále tíhne. Za to může jeho komplikovaná minulost a úzké spojení s Van Helsingy. Willem Hansen nikdy až tak moc nevěděl, kam vlastně patří.

Sezóny 2
2018 - 2019

Willem Hansen byl pouze věrným služebníkem Van Helsingů, který jim pomáhal v boji proti upírům, zejména tedy Abrahamovi a jeho bratru Jacobovi. Bohužel sám Willem byl nešťastně zrazen, když mu zkřížili cestu upíři, kteří ho naschvál proměnili. Následně se Willem vydal za Jacobem, kterého taktéž proměnil. Jacob se tak stal tím, proti čemu celá léta bojoval.

Willem si to vyčítal, a i když se stal upírem, a následně jedním z vysoce postavených, sám se za to nenáviděl, že stále prahl k Van Helsingům, protože k nim měl své pouto. Následně si Willem vybudoval velké postavení mezi upíry a taktéž mezi lidmi, ke kterým často prahl. Dokonce nedával najevo ani své upírství a málokdo věděl, že Willem je ve skutečnosti upír.


Willem taktéž adoptoval dvě dívky – Violet a Jack, které obě vznikly z vajíčka Van Helsingů, tudíž obě měly schopnosti svých předků. A dokonce podobné jako má Vanessa Helsing a Scarlett Harker. Starší budou chtít využít Violet a Jack a právě v tuto chvíli se bude muset Willem rozhodnout, zda bude stát za svými dcerami a lidmi, nebo se postaví na stranu upírem, čímž vlastně on je sám.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Zpočátku mě štval, ale tou jednou flashbackovou epizodou si mě rozhodně získal :-)

webmaster, grafik
16.11.2019 | 18:08:55

Stav titulků

Epizoda S05E01: Past Tense

cz1%

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny