Van Helsing Dmitri

Dmitri

Dmitri

Dmitri je upír rumunského původu, který společně se svou družkou Rebeccou vede určitou komunitu upírů. Společně s Rebeccou chtějí počít upíří dítě a k tomu potřebují záhadnou Vanessu Helsing.

Sezóny 2
2016 - 2018

Dmitri je silným upírem, který dokáže na rozdíl od většiny ostatních upírů v klidu myslet a vyhodnotit správně situaci. I to mu možná pomohlo, že se stal jedním z nejvýše postaveným upírem v jejich komunitě. Společně se svou družkou Rebeccou vedou skupinu upírů a nařizují jim, co mají dělat. Společně také s Rebeccou chtějí počít dítě. Dmitri si uvědomuje, že Vanessa Helsing pro něj a pro celý druh upírů představuje hrozbu, proto se jí pokusí zlikvidovat.

Následně ale Dmitri obrátí, protože je přesvědčen, že Vanessa je klíčem k početí dítěte. Dmitri tedy rozešle svou salvu upírů, aby tuto výjimečnou osobu našli. Když se jim to podaří, nastane velký zmatek. Vanessa způsobí více chaosu, než by bylo zdrávo. Rebecca přichází o život a Dmitri přežije jen tak tak. Navíc ztratí většinu svých upírů, kteří padnou při boji v Citadele.


Dmitrimu nezbývá, než se spojit s odpadlými upíry Juliuse Romanského. Posléze vysílá Scaba, aby přesvědčil Sesterstvo upírů k dočasnému spojenectví. To se Scabovi podaří a opět silný Dmitri se vydává najít Vanessu a také svého stvořitele, pradávného upíra, který již několik let spí uvnitř tajemné hory. Když se tam ale Dmitri dostane, čeká na něj už Scarlett Harker, která se od pradávného upíra dozvídá, že on slouží rodině Van Helsingů. Jedním z prvních příkazů Scarlett je zabít Dmitriho.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny