Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Ivory

Ivory

Ivory vede Sesterstvo, sdružení upírů, kde jsou pouze ženy. Dlouhá léta tato sekta soupeřila s Dmitrim, který je sice respektoval, ale sám je považoval za velkou hrozbu.

Sezóny 2
2017 - 2018

Ivory je jedna z největších postavených upírek v Sesterstvu, sdružení upírů, kde jsou pouze ženy. Dlouho právě se Sesterstvem soupeřil Dmitri, ale když hrozba Van Helsingů je stále větší, rozhodl se, že s nimi uzavře křehké spojenectví. Vyslal tak svého poddaného Scaba, aby si získal důvěru Sesterstva, které by se přidalo k Dmitrimu v boji v blížící se válce.

Jenže Dmitri byl zabit a jeho armáda padla. Ivory tak zůstala sama se Scabem a následně si oba k sobě našli cestu, protože nejednou jeden tomu druhému zachránil život. Ivory a Scab narazili na nový druh upírů, kteří umí chodit ve světle. Následně jimi byli proměněni. Poté se vrátili ke zbytku Sesterstva, kteří toužili taktéž po této proměně. Jelikož Scab už neměl svého pána, za cenu velké oběti se přidal k Sesterstvu.

Všichni se následně rozhodli, že je potřeba vyrazit do Denveru, kde se nachází obrovská komunita lidí bránící se před upíry velkým plotem. Jelikož lidi v Denveru neví o denních upírech, měla by to být pro Ivory a Scaba hračka. Ivory tak povolí útok a zmasakrují město. Naleznou tam ovšem něco, s čím nepočítali – Juliuse Romanského, bývalého vysoce postaveného upíra, kterému sloužil Scab, který ho nyní chce dostat za každou cenu.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dobrá postava, mohla by dostávat více prostoru :-)

webmaster, grafik
5.1.2019 | 20:15:11

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama