Van Helsing Ivory

Ivory

Ivory

Ivory vede Sesterstvo, sdružení upírů, kde jsou pouze ženy. Dlouhá léta tato sekta soupeřila s Dmitrim, který je sice respektoval, ale sám je považoval za velkou hrozbu.

Sezóny 2
2017 - 2018

Ivory je jedna z největších postavených upírek v Sesterstvu, sdružení upírů, kde jsou pouze ženy. Dlouho právě se Sesterstvem soupeřil Dmitri, ale když hrozba Van Helsingů je stále větší, rozhodl se, že s nimi uzavře křehké spojenectví. Vyslal tak svého poddaného Scaba, aby si získal důvěru Sesterstva, které by se přidalo k Dmitrimu v boji v blížící se válce.

Jenže Dmitri byl zabit a jeho armáda padla. Ivory tak zůstala sama se Scabem a následně si oba k sobě našli cestu, protože nejednou jeden tomu druhému zachránil život. Ivory a Scab narazili na nový druh upírů, kteří umí chodit ve světle. Následně jimi byli proměněni. Poté se vrátili ke zbytku Sesterstva, kteří toužili taktéž po této proměně. Jelikož Scab už neměl svého pána, za cenu velké oběti se přidal k Sesterstvu.


Všichni se následně rozhodli, že je potřeba vyrazit do Denveru, kde se nachází obrovská komunita lidí bránící se před upíry velkým plotem. Jelikož lidi v Denveru neví o denních upírech, měla by to být pro Ivory a Scaba hračka. Ivory tak povolí útok a zmasakrují město. Naleznou tam ovšem něco, s čím nepočítali – Juliuse Romanského, bývalého vysoce postaveného upíra, kterému sloužil Scab, který ho nyní chce dostat za každou cenu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dobrá postava, mohla by dostávat více prostoru :-)

webmaster, grafik
5.1.2019 | 20:15:11

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny