Jennifer Cheon

Jennifer Cheon

Celé jméno: Jennifer Cheon
Místo narození: Vancouver, Kanada
Známé projekty: Van Helsing, Minority Report, The Drive

Jennifer Cheon se narodila v kanadském Vancouveru, ale již podle netradičního vzhledu lze hádat, že není čistá Kanaďanka. Jennifer má totiž také kořeny v Mexiku a Korei. Již od malička prokazovala značný talent v umění, tančení, muzice, hraní v divadlech a také v hraní ve filmech a seriálech, u kterého nakonec ve finále zůstala a stalo se jejím hlavním povoláním.

V devatenácti letech debutovala ve filmu Eve and The Fire Horse, značnou část svého života se také věnovala modelingu. Jennifer Cheon si zahrála spoustu vedlejších rolí v seriálech. Například jsme ji mohli několikrát vidět ve vedlejší (komparzní) roli v seriálu Arrow, Fringe či Once Upon a Time. Na svou velkou roli si počkala až do roku 2015, kde v seriálu Minority Report ztvárnila Andromedu.

Následně se objevila v celé řadě dalších seriálů, pamatovat si ji divák může především z The 100, Zoo či z Lucifera. Další velkou roli Cheon zaznamenala v The Drive, kde si zahrála Ginu Salvino. Posléze se přesunula na stanici Syfy do seriálu Van Helsing, kde hraje nebezpečnou upírku Ivory v Sesterstvu upírů. Od třetí řady se také stala jednou z hlavních postav, takže se v seriálu objevuje pravidelně.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Van Helsing Ivory 2017 2018 2

Filtr seriálů