Van Helsing Lucky

Lucky

Lucky

Odvážná bojovnice Odboje, která během boje v Citadele narazí na Fleshe. I když nemá žádný důvod mu pomáhat, mezi oběma přeskočí jiskra a následně se oba vydávají hledat Vanessu Helsing.

Sezóny 1
2017 - 2017

Když Odboj zaútočí na Citadelu, kterou má pod palcem Dmitri, nastane úplný chaos. Většina bojovníků z Odboje během boje zmizí. V opuštěné a dobyté budově se sám potuluje Flesh, který narazí právě na Lucky. Flesh ovšem v budově hledá Vanessu Helsing. I když Lucky nemá žádný důvod Fleshovi pomáhat, zůstane s ním a pomáhá mu dokončit to, co slíbil.

Následně spolu oba uprchnou z Citadely a vydají se zpět na základnu Odboje. Tam se dokonce setkají s Mohamedem, který za celou dobu urazil taky pěkný kus cesty a navíc je velice zraněný. Všichni si ale uvědomí, že válku s upíry nelze vyhrát, pokud nemají Vanessu na své straně, a tak se jednoho dne rozhodnou všichni utéci zpět do lesů a pokusit se Vanessu někde najít.


Jejich cesta je převážně obtížná, protože Mohamedova zranění Lucky brzdí. Navíc mezi Luckym a Fleshem se začíná rojit poměrně zajímavý vztah. Celou idylku ovšem naruší upír Sam, který je naprosto posedlý Mohamedem, a unese ho. Lucky s Fleshem se ale rozhodnou, že takto situaci nenechají, proto se vydávají svého přítele zachránit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny