Van Helsing Sam

Sam

Sam

Sam je členem skupiny, která dorazí do opuštěné nemocnice, kde narazí na Axela Millera. Je svědkem probuzení Vanessy Halsing z komatu. Sam toho moc nenamluví, spíše pozoruje, vyčkává a vyhodnocuje situace.

Sezóny 3
2016 - 2018

Sam je přeživším, který už pár let úspěšně přežívá apokalypsu, která nastala po ovládnutí světa upíry. Sam toho moc nenamluví, spíše čeká, pozoruje a vyhodnocuje různé situace. Je dobrým přítelem Mohameda, často používá v boji baseballovou pálku. Sam se s Mohamedem a ostatními členy své skupiny dostal do opuštěné nemocnice, kde narazil na Axela Millera a byl svědkem probuzení Vanessy Helsing, poslední naděje lidstva.

Když začne v nemocnici řádit neznámý vrah, všichni ukážou prstem na drzého Johna, který nakonec za své činy zaplatí životem. Až posléze je odhaleno, že John nikdy vrahem nebyl, ale byl jím právě Sam. Z něj se vyklube psychopat, který zabíjí pro zábavu a jako suvenýr vždy dané oběti uřízne prst. Vanessa a Mohamed na to přijdou, ale nedokážou Sama zabít. Z něj se naopak stává upír, když je pokousán.


Ze Sama se ale nestane jen tak ledajaký upír. Všechny jeho neduhy jsou znásobeny a stane se ještě větším psychopatem. Je naprosto posedlý Mohamedem, kterého se snaží nahradit jiným člověkem, který alespoň vypadá trochu jako on. Ve finále nakonec Mohameda unese. Ten se mu ale postaví, ale tento čin ho bude stát všechno a stane se z něj upír. Sam se tak dostává do velice podivné situace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ScaryX

Věčná škoda, že nedostal pořádný hlasový projev. Christopher má suprovej hlas a dost mi tak chyběl…

redaktor
17.12.2016 | 11:52:27
pidalin

Asi jsem jedinej kdo ho od začátku správně odhadl, možná bych se měl dát ke kriminální policii. Stejně jako jsem odhadl že Axel je kretén. Těch indícií a nápověd bylo tolik. Nechápu jak z těch vražd někdo mohl podezírat Jona, to byl jenom blb, prase a úchylák, ale proč by někoho škrtil a utrřihával prsty? To může udělat jenom psychopat a to John rozhodně nebyl.

27.11.2016 | 19:47:21

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny