Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Sam

Sam

Sam je členem skupiny, která dorazí do opuštěné nemocnice, kde narazí na Axela Millera. Je svědkem probuzení Vanessy Halsing z komatu. Sam toho moc nenamluví, spíše pozoruje, vyčkává a vyhodnocuje situace.

Sezóny 3
2016 - 2018

Sam je přeživším, který už pár let úspěšně přežívá apokalypsu, která nastala po ovládnutí světa upíry. Sam toho moc nenamluví, spíše čeká, pozoruje a vyhodnocuje různé situace. Je dobrým přítelem Mohameda, často používá v boji baseballovou pálku. Sam se s Mohamedem a ostatními členy své skupiny dostal do opuštěné nemocnice, kde narazil na Axela Millera a byl svědkem probuzení Vanessy Helsing, poslední naděje lidstva.

Když začne v nemocnici řádit neznámý vrah, všichni ukážou prstem na drzého Johna, který nakonec za své činy zaplatí životem. Až posléze je odhaleno, že John nikdy vrahem nebyl, ale byl jím právě Sam. Z něj se vyklube psychopat, který zabíjí pro zábavu a jako suvenýr vždy dané oběti uřízne prst. Vanessa a Mohamed na to přijdou, ale nedokážou Sama zabít. Z něj se naopak stává upír, když je pokousán.

Ze Sama se ale nestane jen tak ledajaký upír. Všechny jeho neduhy jsou znásobeny a stane se ještě větším psychopatem. Je naprosto posedlý Mohamedem, kterého se snaží nahradit jiným člověkem, který alespoň vypadá trochu jako on. Ve finále nakonec Mohameda unese. Ten se mu ale postaví, ale tento čin ho bude stát všechno a stane se z něj upír. Sam se tak dostává do velice podivné situace.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Sama jsem neměl moc rad hlavně kvuli tomu jak vraždil ale musim řict že jeho styl byl perfektni jak se vždycky dokazal bavit.

redaktor
26.2.2022 | 22:24:10
ScaryX

Věčná škoda, že nedostal pořádný hlasový projev. Christopher má suprovej hlas a dost mi tak chyběl…

čestný člen redakce
17.12.2016 | 11:52:27
pidalin

Asi jsem jedinej kdo ho od začátku správně odhadl, možná bych se měl dát ke kriminální policii. Stejně jako jsem odhadl že Axel je kretén. Těch indícií a nápověd bylo tolik. Nechápu jak z těch vražd někdo mohl podezírat Jona, to byl jenom blb, prase a úchylák, ale proč by někoho škrtil a utrřihával prsty? To může udělat jenom psychopat a to John rozhodně nebyl.

27.11.2016 | 19:47:21

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama