Van Helsing Brendan

Brendan

Brendan

Přeživší, který vede skupinu lidí, která byla napadena upíry. Je zachráněn Vanessou a následně poslán do nemocnice, kde bude o jeho lidi postaráno. Brendan se ovšem rozhodne Axelovi celou nemocnici násilím vzít.

Sezóny 1
2016 - 2016

Přeživší, na kterého narazí Vanessa Helsing a zachrání ho před upíry. Vanessa pošle Brendana a celou jeho početnou skupinu do nemocnice, kde se o ně Axel a ostatní postarají. Brendan tam skutečně dojde, ale místo toho, aby byl skupině vděčný, začne rozkrádat jejich zásoby. Nechová se tedy jako příkladný host, ale spíše jako správný parazit.

Navíc usoudí, že vše bude mnohem jednodušší, když převezme celou nemocnici. Brendan tedy Axela a ostatní uvězní a chce navíc odhalit vraha, který vraždí v Axelově skupině. Když se Vanessa vrátí do nemocnice, je překvapená, jak se Brendan k Axelovi zachoval. Proto vymyslí plán, jak si znovu zmocnit nemocnice. Brendan je následně vyhoštěn. Nejdříve skupina zvažuje, zda ho rovnou nezabijí, ale nakonec vyhraje lidskost.


S Brendanem se ovšem setkáme o něco později. Zjišťujeme, že se přidal k Odboji Taky, se kterým hodlá napadnout Citadelu a navždy se zbavit Dmitriho a Rebeccy. Když Flesh spatří Brendana v táboře, prohodí spolu pár slov. Následně spolu všichni zaútočí na Citadelu. Brendan je ale na poslední chvíli zrazen Takou, který se tajně domluvil s Rebeccou, která mu slíbila místo, kde najde Taka klid a nikdy v životě neuvidí žádného upíra. Brendan je tedy svým vůdcem zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Já mu fandil, ten konflikt mezi těma dvěma skupinama vyvolal Axel. Mohli se spojit a žít v klidu spolu, místo toho se Axel choval nepřátelsky a proto je museli zavřít do tý klece, navíc když mezi nima byl vrah. Zachoval bych se na jeho místě stejně. Nechápu kdo tady může fandit Axelovi. A ten vrah je podle mě ten hluchej hajzl. Ještě jsem neviděl poslední 2 díly, ale myslim že to byl on. Jak tam odezíral a řikal že je chtěj zabít, tak to mu ani náhodou nevěřim.

11.11.2016 | 15:36:02
tom99

Nesnáším tuhle svini v seriálu…

webmaster, grafik
23.10.2016 | 15:42:48

Stav titulků

Epizoda S04E13: The Beholder

cz100%
DOKONČENO

Překladatel: @Mixam, @Flowerska

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny