Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Brendan

Brendan

Přeživší, který vede skupinu lidí, která byla napadena upíry. Je zachráněn Vanessou a následně poslán do nemocnice, kde bude o jeho lidi postaráno. Brendan se ovšem rozhodne Axelovi celou nemocnici násilím vzít.

Sezóny 1
2016 - 2016

Přeživší, na kterého narazí Vanessa Helsing a zachrání ho před upíry. Vanessa pošle Brendana a celou jeho početnou skupinu do nemocnice, kde se o ně Axel a ostatní postarají. Brendan tam skutečně dojde, ale místo toho, aby byl skupině vděčný, začne rozkrádat jejich zásoby. Nechová se tedy jako příkladný host, ale spíše jako správný parazit.

Navíc usoudí, že vše bude mnohem jednodušší, když převezme celou nemocnici. Brendan tedy Axela a ostatní uvězní a chce navíc odhalit vraha, který vraždí v Axelově skupině. Když se Vanessa vrátí do nemocnice, je překvapená, jak se Brendan k Axelovi zachoval. Proto vymyslí plán, jak si znovu zmocnit nemocnice. Brendan je následně vyhoštěn. Nejdříve skupina zvažuje, zda ho rovnou nezabijí, ale nakonec vyhraje lidskost.

S Brendanem se ovšem setkáme o něco později. Zjišťujeme, že se přidal k Odboji Taky, se kterým hodlá napadnout Citadelu a navždy se zbavit Dmitriho a Rebeccy. Když Flesh spatří Brendana v táboře, prohodí spolu pár slov. Následně spolu všichni zaútočí na Citadelu. Brendan je ale na poslední chvíli zrazen Takou, který se tajně domluvil s Rebeccou, která mu slíbila místo, kde najde Taka klid a nikdy v životě neuvidí žádného upíra. Brendan je tedy svým vůdcem zabit.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Já mu fandil, ten konflikt mezi těma dvěma skupinama vyvolal Axel. Mohli se spojit a žít v klidu spolu, místo toho se Axel choval nepřátelsky a proto je museli zavřít do tý klece, navíc když mezi nima byl vrah. Zachoval bych se na jeho místě stejně. Nechápu kdo tady může fandit Axelovi. A ten vrah je podle mě ten hluchej hajzl. Ještě jsem neviděl poslední 2 díly, ale myslim že to byl on. Jak tam odezíral a řikal že je chtěj zabít, tak to mu ani náhodou nevěřim.

11.11.2016 | 15:36:02
tom99

Nesnáším tuhle svini v seriálu…

webmaster, grafik
23.10.2016 | 15:42:48

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama