Van Helsing Brendan

Brendan

Brendan

Přeživší, který vede skupinu lidí, která byla napadena upíry. Je zachráněn Vanessou a následně poslán do nemocnice, kde bude o jeho lidi postaráno. Brendan se ovšem rozhodne Axelovi celou nemocnici násilím vzít.

Sezóny 1
2016 - 2016


Přeživší, na kterého narazí Vanessa Helsing a zachrání ho před upíry. Vanessa pošle Brendana a celou jeho početnou skupinu do nemocnice, kde se o ně Axel a ostatní postarají. Brendan tam skutečně dojde, ale místo toho, aby byl skupině vděčný, začne rozkrádat jejich zásoby.

Navíc usoudí, že vše bude mnohem jednodušší, když převezme celou nemocnici. Brendan tedy Axela a ostatní uvězní a chce navíc odhalit vraha, který vraždí v Axelově skupině. Když se Vanesa vrátí do nemocnice, je překvapená, jak se Brendan k Axelovi zachoval. Proto vymyslí plán, jak si znovu převezmout nemocnici. Brendan je následně vyhoštěn.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Já mu fandil, ten konflikt mezi těma dvěma skupinama vyvolal Axel. Mohli se spojit a žít v klidu spolu, místo toho se Axel choval nepřátelsky a proto je museli zavřít do tý klece, navíc když mezi nima byl vrah. Zachoval bych se na jeho místě stejně. Nechápu kdo tady může fandit Axelovi. A ten vrah je podle mě ten hluchej hajzl. Ještě jsem neviděl poslední 2 díly, ale myslim že to byl on. Jak tam odezíral a řikal že je chtěj zabít, tak to mu ani náhodou nevěřim.

11.11.2016 | 15:36:02
tom99

Nesnáším tuhle svini v seriálu…

webmaster, grafik
23.10.2016 | 15:42:48

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny