Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

Violet Hansen

Violet Hansen

Další člověk, který je imunní vůči upířímu kousnutí. Kromě negování upírství má i jasnovidecké sny. Violet a její sestra Jack jsou předurčeni, aby porazili Temného upíra, samotného Draculu, který je již několik let uvězněný.

Sezóny 1
2019 - 2019

Violet je sestrou Jack a jejím nevlastním otcem je Willem Hansen, upír, který kdysi byl věrný Van Helsingům, ale poté, co byl proměněn, musel sloužit upířímu kultu. I tak si zachoval náklonnost k Van Helsingům a vždy připravoval své dcery v boji proti samotnému Draculovi. Violet byla od malička cvičena k všemožným bojovým uměním, pořádným výcvikem ale prošla, když se seznámila s Juliusem Romanskim.

Právě při jeho výcviku také zjistila, že se dokáže vyléčit ze svých zranění. A nejen to. Je imunní vůči upířímu kousnutí a naopak její kousnutí dokáže negovat celé upírství. Violet má tak stejnou schopnost jako Vanessa Helsing, ze které se ve finále vyklube její nepřímá matka. Stejnými schopnostmi jako Violet taktéž disponuje její sestra Jack, Vi má ještě navíc jasnovidecké sny, které ji navádí k jejím dalším krokům.

Když se Violet dozví, že její otec je upír, uprchne. Později ale přijde na to, že celou dobu jí otec chránil a pomáhal jí. Violet společně s Jack ukořistí tři ztracené stránky, které ji mají pomoci porazit Draculu. Když sestry společnými silami projdou portálem, mají se utkat s Draculou. Místo toho je ale samotný Dracula zvyklá, aby obě sestry začaly o sobě pochybovat. Zatímco Violet se udrží, Jack Temnému upírovi podlehne.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Musím říci, že po dlouhé době opravdu jedna z dobrých hlavních postav :-)

webmaster, grafik
21.12.2019 | 23:53:51

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama