Keeya King

Keeya King

Celé jméno: Keeya King
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Známé projekty: Van Helsing, Madam C.J. Walker, The Wait

Keeya King je začínají, mladá herečka, která pochází z Toronta. Již od malička studovala umění, poprvé se k filmům a seriálům dostala v roce 2013. Jako většina začínajících herců si musela projít několika vedlejšími rolemi, než se jí všimli seriáloví producenti. Začínala tak například v Private Eyes či v Příběhu služebnice, kde si Keeya střihla epizodní role.

Následně se například objevila v Hudson & Rex, I Beat Up My Rapist či v The Detail. Ve všech případech se ovšem jednalo o malé role, ta větší přišla až v roce 2019 u seriálu Van Helsing. Keeya King konečně dostala pořádný prostor a získala roli Violet, postavy, která okamžitě byla povýšena na hlavní postavu a má sehrát jednu z klíčových rolí v páté a závěrečné sezóně o upírech.

Právě v tomto seriálu Keeya King dokázala své herecké schopnosti, nadání a cit pro herectví. Role jí pomohla k dalším. Ne nadarmo tak King získala ve stejném roce roli v Madam C.J. Walker, dalším seriálu, kde King sehraje významnou roli. Posléze si jí našli zase tvůrci mini-série The Wait. Vypadá to, že King se konečně našla a začíná se pomalu probojovávat na výsluní.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Van Helsing Violet Hansen 2019 2019 1

Filtr seriálů