Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E10: E Pluribus Unum

S05E10: E Pluribus Unum

Violet a Axel na své cestě potkávají Aarona, který potřebuje jejich pomoc. Jeho otec je bývalý prezident USA. Aaron tak Violet prosí, aby svého otce upíra proměnila zpět. Bývalý prezident by tak mohl převzít zpět svůj úřad a úřadujícího Draculu tak odstranit jednou provždy.

sk
19.6.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabši dil, jinak musim řict že jsem nečekal že Violet a Axel narazi na byvaleho prezidenta ale aspon mu pomohli zpět s přeměnou a jsem zvědav jestli ten general kteremu volal jim pomuže

redaktor
26.2.2022 | 16:47:37
tom99

Tak já čekal další hrozný filler, ale kupodivu to tak hrozné nebylo. Už jsem fakt čekal, kdy půjdou proměnit zpět jen nějakého kamarádíčka, takhle to ještě dobře dopadlo :-)

webmaster, grafik
24.6.2021 | 7:54:58
matt44

opat dalsia vyplnujuca cast, ktora nas posunula trosku dalej posunula az na uplnom konci. takze finale celeho serialu bude natlacene v 3 mozno v 2 castiach a bude stat za nic :(

20.6.2021 | 22:29:33
Raiden123

Dalsia psychedelicka jazda ukecavanim o nicom… :-/

Vi natrafi na zvampirovaneho byvaleho prezidenta a chce si s nim pokecat,ako prejst cez obrannu liniu mesta,tak mu to ulahci,ale,ze by sa pribeh nejak pohol dopredu,nah… jak zamrznuta voda… :-/

19.6.2021 | 8:50:16

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama