Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E09: The Doorway

S05E09: The Doorway

Vanessa je stále uvězněná v Temné říši, kam se za ní nevědomky vydává i Axel. Vanessa vzpomíná na své nejtemnější hodiny svého života, aby si uvědomila, že ona nemůže být tím majákem světla, ale musí vstřebat temnotu. Jakmile je připravena, opouští říší a vydává se za Draculou.

sk
12.6.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabši dil, ale jsem rad že se Vanessa už vratila z Temne řiše a to jak si otevřela portal přimo v DC a pak si změnila obličej tak to bylo perfektni jsem zvědav jak bude postupovat dal.

redaktor
26.2.2022 | 15:58:35
pidalin

Flashbacky v seriálech fakt nesnášim. U toho konce si nejsem jistej jestli to fakt byla Vanesa a umí teď měnit podobu, nebo to byla ta Juliusova upírka která ve skutečnosti neni mrtvá a jenom z Axela vylákala jejich plán.

13.6.2021 | 19:13:17
tom99

Nečekal jsem, že nám v závěrečné řadě naservírují prakticky celý díl z flashbacků, které jsme již jednou viděli. Nicméně to byla dobrá vzpomínka na to, kdy seriál opravdu za něco stál :-)

webmaster, grafik
13.6.2021 | 18:55:46
matt44

realna cast ma tak 10 minut a zvysok epizody je flashback ride. dalsia uplne nepotrebna epizoda. uz nech to utrpenie skonci

13.6.2021 | 12:37:42
Raiden123

Retro epizoda o Vannesse,o tom co sa jej stalo a,ze musi prekonat samu seba…

Vanessa odisla s temneho sveta a vzala na seba podobu upirky,ktoru mal v oblube Julius,obraz tej podoby jej daroval Axel.

Ps: Ten dom v ktorom sa to odhrava bol v niekolkych filmoch a serialoch,videl som ho v Unesenych,Grimm a mnohych inych,filmari proste zboznuju tu lokaciu.

12.6.2021 | 10:00:50

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama