Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E08: Deep Trouble

S05E08: Deep Trouble

Dracula je našim hrdinům v patách, a tak ti se schovají do jednoho dolu. Tam ovšem narazí nejen na nebezpečného upíra, ale také na malou holčičku. Violet se rozhodne, že zachrání nejeden lidský život. Axel se Ivory svěřuje o Scarlet.

sk
5.6.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě tohle byl slaby dil, nic se tu v podstatě nestalo.

redaktor
26.2.2022 | 15:10:25
tom99

Já furt nechápu, že se v té řadě nic neděje. Jeden filler za druhým… je vidět, že se natáčelo v covidové době, na té produkci je to hrozně znát…

webmaster, grafik
8.6.2021 | 23:55:14
matt44

dalsia vyplnujuca cast kde sa nic podstatne nestalo. uz vidim ako bude finale uplne natlacene a nebude davat zmysel. dark one si zjavne sedi na vajciach (sice ziadne nema) a caka kym si po nu pridu.

7.6.2021 | 10:24:51
Raiden123

Eh? na co sa stretli,aby sa zas rozdelili? neviem,to nejak zavana problemom…

6.6.2021 | 7:21:25

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama