Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E07: Graveyard Smash

S05E07: Graveyard Smash

Violet a Ivory sledují stopy, které jim zanechala Jack. Dostanou se do kostela, kam již dorazil i Axel a Julius. Společnými silami v jedné k krypt naleznou Jack, která se uchýlila k dlouhému spánku. Jack mezitím popíše svůj plán, jak porazit Draculu, ale všechny vyruší nečekaní hosti.

sk
29.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že enemělo chybu jak Violet a spol našli Jack ktera byla uspana a nemělo chybu jak ji zasvětila co dělalav minulosti jinak mi je lito Juliuse že zemřel byl to dobry chlap a ty valečne pokřiky Ivory a Violet byly fakt dobre a jsem zvědav jestli ted zastavi Temnou.

redaktor
26.2.2022 | 14:17:46
Caligos

I got the eye of the tiger, a fighter Dancing through the fire 'Cause I am a champion, and you're gonna hear me roar Louder, louder than a lion 'Cause I am a champion, and you're gonna hear me roar

ROOoOoOOOAaAorRrRR!

31.5.2021 | 23:04:20
tom99

Postavy jsou pospolu a hned to bylo lepší. Líbilo se mi to. Snad poslední díly budou stát za to. Juliuse je mi líto, ale asi se to dalo čekat…

webmaster, grafik
30.5.2021 | 13:04:56
Raiden123

Dve rozdelene particky sa stretnu v nejakom kostole,kde ich doviedlo ich putovanie a najdu nieco co necakali a vyzera to,ze je to Jack-ie.

Uhm,skoda,ze to schytal Julius,ked si tu v tom seriali konecne niekto oblubi nejaku postavu,zrazu je prec :-/ Herec asi uz chcel odist s toho serialu skorej.

29.5.2021 | 8:52:05

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama