Van Helsing
61/100 - 63×

Van Helsing

Vanessa Helsing, vzdálená příbuzná slavného lovce upírů Abrahama Van Helsinga, je vzkříšená z jednoho důvodu – aby vystopovala upíry, kteří zcela ovládli svět. Vanessa je poslední nadějí lidstva, která je povede v boji proti upírům a navracením toho, co bylo ztraceno.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Kelly Overton (Vanessa Helsing), Jonathan Scarfe (Axel Miller), Christopher Heyerdahl (Sam), Trezzo Mahoro (Mohamed), Rukiya Bernard (Sarah Carol), Aleks Paunovic (Julius Romanski), Vincent Gale (Phil Fleischman), Paul Johansson (Dmitri), Laura Mennell (Rebecca), David Cubitt (John), Hilary Jardine (Susan Jackson), Terry Chen (Brendan), Missy Peregrym (Scarlett Harker), Ryan Robbins (Taka), Andrea Ware (Lucky)

S05E06: Carpe Noctis

S05E06: Carpe Noctis

Vydáváme se na začátek apokalypsy, kde se Julius seznámí s herečkou Ninou, se kterou přežívá ve zpustošeném světě. Na Ninu narazí Julius a Axel také v současnosti. Zpočátku to vypadá, že Nina chce oběma přátelům pomoci, ale nakonec má svou vlastní agendu.

sk
22.5.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu dozvědět se co dělal Julius když ho Dmitri vyhnal ale to jak ho Nina zradila že věděla že po Juliusovi a jeho matce jdou Van Helsingove a nic mu neřekla tak to bylo fakt sprosty a to že ji potkal v současnosti a pořad ji věřil tak to nemělo chybu a jsem zvědav jak Axel a Julius naloži s těmi informacemi ktere od ni ziskali.

redaktor
26.2.2022 | 13:21:20
tom99

Já si zase nemyslím, že to bylo tak hrozné. Výprava je stále na slušné úrovni. Je vidět, že se natáčelo v pandemii a prakticky každý obraz působí tak nějak „prázdně“ již několik dílů. Příběhově by se to mělo zvednout. Tak moc jsem chtěl z minulosti do současnosti, ale tam to stojí poměrně za prd.

webmaster, grafik
30.5.2021 | 0:12:43
matt44

cisty filler tento diel

27.5.2021 | 13:42:14
Raiden123

Dalsia skoro solovka pre Axela a Juliusa,ktory stretol svoju ex priatelku,ktora je stale upir a spomina v retro edicii ake to bolo byt upir zo svojou ex,no ona sa nevie kontrolovat a irirtuje to Axela a este sa prida do mixu komando maskovanych deltaforce upirov.No tento diel do celkoveho pribehu nema skoro ziadny vyznam…Akurat doslovne asi na 5 sekund sa tam objavil niekto s van helsingov,ale ako keby tam vuobec nebol.Pri tychto dieloch ma zaujima ci su vuobec sucastou serialu van helsing. :-/

Nakoniec i tak bol Axel nuteny zabit tu upirku,lebo nieco ukradla,co nemala a Julius sa len smutne i nerozhodne opytal:Axel zabil si ju rychlo? Axel:Ano…Juli­us:Ok… Hmmm?

23.5.2021 | 12:55:38

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady budeme pravidelně aktualizovat nové postavy, které se v seriálu vyskytují. Proto neváhejte se podívat na jejich profily a charaktery ohodnotit:

Reklama

Zajímavosti

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

Recenze třetí řady seriálu Van Helsing: Stále krvavá zábava?

I když na jiných stanicích jsme uprostřed seriálové sezóny, některé seriály si nyní dají roční odpočinek. Van Helsing se s námi prozatím rozloučil třetí řadou, tak si teď pojďme všechno hezky zrekapitulovat. Má seriál stále co nabídnout, nebo se jedná o nastavovanou­ kaši?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama