Van Helsing Sam

Sam

Sam

Sam je členem skupiny, která dorazí do opuštěné nemocnice, kde narazí na Axela Millera. Je svědkem probuzení Vanessy Halsing z komatu. Sam toho moc nenamluví, spíše pozoruje, vyčkává a vyhodnocuje situace.

Sezóny 1
2016 - 2016


Sam je přeživším, který už pár let úspěšně přežívá apokalypsu, která nastala po ovládnutí světa upíry. Sam toho moc nenamluví, spíše čeká, pozoruje, vyhodnocuje různé situace. Je dobrým přítelem Mohameda, často používá v boji baseballovou pálku. Sam se s Mohamedem a ostatními členy své skupiny dostal do opuštěné nemocnice, kde narazil na Axela Millera a byl svědkem probuzení Vanessy Helsing, poslední naděje lidstva.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ScaryX

Věčná škoda, že nedostal pořádný hlasový projev. Christopher má suprovej hlas a dost mi tak chyběl…

webmaster
17.12.2016 | 11:52:27
pidalin

Asi jsem jedinej kdo ho od začátku správně odhadl, možná bych se měl dát ke kriminální policii. Stejně jako jsem odhadl že Axel je kretén. Těch indícií a nápověd bylo tolik. Nechápu jak z těch vražd někdo mohl podezírat Jona, to byl jenom blb, prase a úchylák, ale proč by někoho škrtil a utrřihával prsty? To může udělat jenom psychopat a to John rozhodně nebyl.

27.11.2016 | 19:47:21

Stav titulků

Epizoda S01E13: It Begins

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překladatel: @k0Sh3s

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Postřehy: Zvládla Vanessa překonat všechny nástrahy?

Máme za sebou finále první řady s názvem It Begins a kromě pár odpovědí na otázky, které nás trápily celou řadu, přibylo pár nových. Konečně jsme se dozvěděli něco málo o minulosti Vanessy a také bylo definitivně odhaleno, co se stalo s její ztracenou dcerou Dylan.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny