Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

mia28

Epizoda byla výborná, na rozdíl od zřejmě mnohých mi klidnější děj nevadil. Sam a jeho rodina super! Co se týče kostýmů – je to fantasy, já s tím problém rozhodně nemám :-). Bratrstvo Mužů bez tváře taky skvělé, řekla bych, že nejlepší twist by byla Aryina smrt aka děti, nezahrávejte si se sektami! Jsem na tu její linku dost zvědavá, jak se jí (ne)podaří z téhle situace vybrousit… Vrabčák, Margaery… Jo, jo! Tommen aka udělámvšecomi­řeknete taky dobrý, čekám, kam se to vyvine! Za mě dost povedená epizoda!

31.5.2016 | 6:52:33
crazytunny

Stejně se všichni starkové znovu setkají na zimohradu, protože ho musí dobít, když pominu všechny ty důvody tak ten hlavní je že poslední čarostrom v západozemí je právě na zimohradu a ten potřebuje Brann.

Dále to dám jako spoiler i když je to spíše úvaha a teorie!

začínají se šířit teorie že Brann svým cestováním zpět do minulosti ovlivní/ovlivnil dějiny mnohem více než se zdálo – třeba Rhaegarovi namlouval „BURN THEM ALL“ a myslel tím WW a on se z toho stejně jako Hodor zblaznil a jak to dopadlo jsme viděli upaloval kdekoho …atd.

Navíc Euron Greyjoy má údajně ROH, který chce dát Daenerys darem,.....

Uvidíme

#7124 Engeneer #7137 rhobos
31.5.2016 | 8:26:24
Smooth

#7104 Monkeyskunk: K té historii a kontinentům doporučuju knihu „The World of Ice and Fire“ – je tam dobře popsaná historie Westerosu, jednotlivých významných rodů. Jsou tam zmíněné další dva kontienty a zmíněné i nějaké pradávné mýtické stavby

#7125 Monkeyskunk
31.5.2016 | 9:08:18
Engeneer

#7122 crazytunny: Čarostromů je ve Westerosu ještě hromada, minimálně každý rod na severu má svůj Boží háj s čarostomem a třeba Jon skládal přísahu Noční hlídce v háji čarostromů za Zdí :-)

31.5.2016 | 9:44:27
Monkeyskunk

#7123 Smooth: Díky, chystám se na to, ale patrně až s další knihou. Teď čtu Malazskou knihu padlých a tam je univerzum opravdu rozsáhlé, troufám si tvrdit rozsáhlejší než Martinův svět, tak se v tom nechci domotat, takže Svět musí hold počkat :-D

31.5.2016 | 11:20:57
BixB

Jsem vážně zvdav, jak z toho Arya teď vybruslí. Bledou holčičku by njakým zázrakem mohla přemoci, ale pokud ji poté bude stíhat sám Jaqen H'ghar, tam by podle mě neměla šanci, ani kdyby ujížděla na druhý konec světa. Viděli jsme, čeho jsem schopný a navíc je vytrvalý…

31.5.2016 | 12:51:28
BixB

Jsem vážně zvědav, jak z toho Arya teď vybruslí. Bledou holčičku by njakým zázrakem mohla přemoci, ale pokud ji poté bude stíhat sám Jaqen H'ghar, tam by podle mě neměla šanci, ani kdyby ujížděla na druhý konec světa. Viděli jsme, čeho jsem schopný a navíc je vytrvalý…

#7129 El Tigre Chino #7132 mia28
31.5.2016 | 12:51:32
jack817

vysvetlite mi preco samov otco nebol v kralovom pristaviste ked je vazal tyrelov a jeho armada tam bola :) ??

#7129 El Tigre Chino
31.5.2016 | 12:59:13
El Tigre Chino

#7127 BixB: Nebude, prostě musí zemřít někdo namísto lady Crane. Je jedno, jestli Arya nebo Waif.

#7128 jack817: Jeho armáda tam nebyla, jinak by tam byl. V Přístavišti bylo tak maximálně pár stovek vojáků Tyrellů. Reálně jich mají daleko víc.

31.5.2016 | 13:09:28
jack817

jaj som myslel ze mace zobere celu armadu lebo fanataci mali zbrane tiez .......jj tiez som vsimol ze nejaka mala armada na tyrela pritom by mal mat najvacsiu v zapadozemi to som si myslel ze kvôli fin. rozpoctu seriálu ........

31.5.2016 | 13:21:27
jack817

jaj som myslel ze mace zobere celu armadu lebo fanataci mali zbrane tiez .......jj tiez som vsimol ze nejaka mala armada na tyrela pritom by mal mat najvacsiu v zapadozemi to som si myslel ze kvôli fin. rozpoctu seriálu ........

31.5.2016 | 13:21:32
mia28

#7127 BixB: Souhlasím s El Tigre Chino. Zemře buď Arya nebo Waif anebo bude muset Arya doooost rychle a daleko utíkat :-D Za lady Crane musí přijít jeden život a Jaqen H'ghar podle mě moc řešit nebude, jestli umře ta nebo ona. Ale jak jsem psala už víš, smrt Aryi by byla nečekaná a dost šokující na stranu jednu a na stranu druhou by v sobě nesla dobré poselství v tom, že se nemá věřit cizím lidem, natož pak vrahům a ještě se cpát do jejich party, když chci nakonec odejít… Ona ani soudobá mafie nenechá člověka většinou jen tak jít. Jsem fakt hodně, hodně zvědavá.

#7133 Eleanor05 #7134 HenryTheEight
31.5.2016 | 14:35:46
Eleanor05

#7132 mia28: Arya neumře, to na 100%. Podle toho, že celá její linka byla už od konce první série zvlášť, je v podstatě důležitější postavou, než Sansa. Proč bychom ji jinak celou tu dobu sledovali a proč by nám ukazovali, jak se postupně zlepšuje v boji i slepá atd.? To vůbec.

#7140 mia28
31.5.2016 | 15:01:41
HenryTheEight

#7132 mia28: Tam je problém, že co Arya opustila Westeros, tak je její linka strašně nudná a zdlouhavá. Tudíž by bylo vhodné, aby na to navazovalo něco zajímavého, alespoň návrat z Braavosu zpátky domů a pokus o vraždu třeba Waldera Freye nebo Cersei. Jinak z ní bude jenom další Quentyn…

#7135 Somebody Special
31.5.2016 | 15:04:45
Somebody Special

#7134 HenryTheEight: Jak píšeš, imo to bude právě Arya, která pobije pár Freyů včetně Filche. A než ho vykuchá tak mu slastně oznámí, že ,,Starks send their regards"

31.5.2016 | 16:08:53
Hodooor

Vždyť je to jasné, Arya bude předstírat že spí, a až ji přijde zabít ta malá tyranka co ji furt šikanuje, tak ji propíchne tím svým mečíkem který si právě na to vybrala ze skrýše A Jaqen ji stíhat nebude, proč by taky když mu nikdo nezaplatí ;) vypadá to že jsou to obyčejní nájemní vrazi co oddělají za prachy je jim jedno kohokoliv, proto už s nima Arya nechce nic mít a odejde

#7138 Moor8 #7139 Moor8
31.5.2016 | 16:21:44
rhobos

#7122 crazytunny: Myslím si že tohle určitě Rhaegarovi nenamlouval.. co myslím. Vím.. :D

#7154 Smooth
31.5.2016 | 16:51:03
Moor8

#7136 Hodooor: Obyčejní nájemní vrazi? Slouží svému bohu, který evidentně dokáže ovlivňovat dění v našem světě a ona ho poslala někam. Jak říkal Jaqem další šance už nebude. Teď jí musí zlikbidivat. Škoda, Arya udělal pěknou kravinu. Tu herečku stejně nezachrání (holt zakázku převezme někdo jiný) a zbytečně přišla o možnost stát se zabijákem. Na druhou stranu když přežije, tak se do děje vrátí celkem rychle oproti rokům výcviku.

31.5.2016 | 17:19:05
Moor8

#7136 Hodooor: Obyčejní nájemní vrazi? Slouží svému bohu, který evidentně dokáže ovlivňovat dění v našem světě a ona ho poslala někam. Jak říkal Jaqem další šance už nebude. Teď jí musí zlikbidivat. Škoda, Arya udělal pěknou kravinu. Tu herečku stejně nezachrání (holt zakázku převezme někdo jiný) a zbytečně přišla o možnost stát se zabijákem. Na druhou stranu když přežije, tak se do děje vrátí celkem rychle oproti rokům výcviku.

#7140 mia28 #7144 Hodooor
31.5.2016 | 17:19:09
mia28

#7133 Eleanor05: Asi ze stejného důvodu, proč nám ukazovali, jak Robb táhne do války a Catelyn ho podporuje jen proto, aby je pak na Dvojčatech podřízli? :-) Já si myslím, že by ji klidně mohli zabít, proč ne? U GRRM nikdy nevíme. Jinak nenechte se mýlit, Aryu miluju a je to opravdu moje top postava a moc jí přeju, aby se zase dostala do Západozemí. Jen říkám, že kdyby umřela, bylo by to dost šokující ;-)

#7139 Moor8: Nemyslím si, že ji musí nutně zlikvidovat… Tehdy se přece „zabil“ JH když selhala poprvé a říkal něco v tom smyslu, že Bůh chce život a přišlo mi, že evidentně je vlastně asi jedno, komu ten život vezmou. Takže teoreticky může místo herečky umřít kdokoliv. Ať už Arya nebo někdo jiný. Tedy tak jsem to alespoň pochopila já.

#7148 Eleanor05
31.5.2016 | 17:29:26


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama