Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Yalka

#7199 Smooth: Dík, mám stejný názor.

#7204 Athaeneus
6.6.2016 | 12:09:15
Akisi

Spoilery k epizodě 06×07:

Já to prostě věděla! Věděla jsem, že Ohař nemůže být mrtvý! A jsem tak ráda, protože tuto postavu mám fakt ráda. Co mi na dílu však nesedlo; proč by Aryu bodala do břicha a nešla po krku? Doufám, že Aryi někdo pomůže, protože kdyby měla zemřít, tak už by asi zemřela hned při tom zabíjení, ne?

#7203 tvoje_máma
6.6.2016 | 12:26:14
tvoje_máma

#7202 Akisi: Jooo no, doufám, že Arya ještě nezhebne… Nebo že vůbec nezhebne, ale pobodaná je teď dost slušně.

6.6.2016 | 12:55:23
Athaeneus

#7201 Yalka: Tady máš mnohem lépe vysvětlené, proč jsou v bratrstvu takový hovada. Co se vůbec s bratrstvem stalo. Pokud ti tedy nevadí spoilery z knih.

https://www.youtube.com/watch?…

6.6.2016 | 13:02:33
rockysiburger

Epizoda slabší, ale rozmluva v Řekotočí a přátelské pozdravení… Kingslayer … Black fish :-D v té chvíli sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. A Lady Mormont taky solidní výkon na mladou medvědici:-) A komu asi Sansa píše v závěru :-) Jako že uvidíme ..Ride of the Rohirrim ??? v podání GoT ? Arya utrpěla vcelku solidní bodance do peritonea. To se těžko rozdejchává i dneska :-)

6.6.2016 | 13:10:43
tap

ok, dneska ma epizoda hned nekolik velice pozitivnich momentu:

1) Nic jinyho nejde napsat jako prvni: Ohar je zpatky!!! Huraaa ! 2) Margery je daleko chytrejsi, nez si vetsina myslela ! 3) Konecne nekdo rekl Cersei do oci, co je to za kravu. A kdo jinej, nez kralovna trnu. Jestli ji ten zebrak necha zabit, preju mu prazdniny u Ramsayho. ! 4) Lady Mormont je postavou tohoto dilu! Kdyby mela Cersei aspon pulku jeji inteligence, nebylo by co resit.Celkove jsou sceny, kdy Jon, Sansa a Davos vyjednavaji (at uz s divokymi, Glovery nebo Mormonty) hodne dobry ! 5) Jaime, Bronn a Blackfish – trio, ktery se zarucene postara o spoustu zabavy.

6.6.2016 | 13:23:16
WhiteWalker

A kde je dokončení flashbacku Tower of Joy??? no??? Myslím, že to nacpou do závěrečné epizody…snad…ať je Pán světla osvítí ;-)

6.6.2016 | 13:26:47
pajela

Díky za odpovědi. No jako právě mi to vyvraždění přišlo hodně na sílu. Ale možná za to nechtěně Ohař mohl, kdo ví.

6.6.2016 | 13:39:27
Scalex

Aryu by mohla zachránit ta zachráněná herečka (na revanš), nebo Jaqen – protože ta druhá holka nesplnila jeho požadavek, ať nenechá Aryu trpět. Chtěl pro ni rychlou smrt, místo toho ji byla způsobena smrt (nebo zatím tedy zranění) bolestivá.

6.6.2016 | 13:46:52
Scalex

Ten herec, co hrál oběšeného vůdce komunity – nehrál už v GoT jinou postavu? Je mi ukrutně povědomý. Typově něco mezi Doranem a tím kapitánem, co přivezl Aryu do Braavosu.

#7220 PipoPD
6.6.2016 | 13:48:42
Vinstor

Takže ten kto čítal knihu asi viem aké je idiotské to vyvraždenie, pretože to robí z bratstva bez praporcov len drancírov, pritom ich cieľ bol presne opačny. Ale čo by som si rád vypočul aby nejaký smark mi vysvetlil logiku severských lordov a toho že Jon Snow a Sansa nemajú podporu ale Rammsay má. Fakt rád si to vypočujem.

#7213 Monkeyskunk #7214 Michgod #7216 Michgod
6.6.2016 | 13:50:59
Faramir15

#7210 hral cernovouse ve 4 dilu piratu z karibiku, mozna proto ti je povedomej

6.6.2016 | 14:10:38
Monkeyskunk

#7211 Vinstor: SPOILER Sorry jestli to davam blbe, nejak mi nefunguje nahled SPOILER

To ti nikdo nepovi, protoze v knihach k tomuhle jeste nedoslo :) Sansa je jeste v Udoli a Jon mrtvej. Ale minimalne Manderlyovi jsou v knihach Starkum porad verni (uz tam podnikaji nejakej gambit proti Boltonum a Freyum).

Kua me to zas nejak zklamalo. To uz se mi vic libil dil predchozi. Arya – v jedne chvili to vypada, ze z toho vycviku neco ma, no dalsi scena me utvrdila v opaku a sice, ze se nenaucila vubec nic. Ohař welcome back, dobrý, ale nechápu, jak jsou z něj všichni posraní, holt stale plati proti gustu…Sever dneska hodne nudnej – jo sice jsme se posunuli dal a videli prakticke pouziti teleportu nekolikrat v jednom dilu :-D :-D nicmene to bylo takove nemastne neslane. Taky jsem moc nepochopil, jak muze neco Glover vycitat Robbovi, kdyz vi jak dopadl – ze ho zradili a nebyla to jeho chyba (svym zpusobem jo, ale snad vite jak to myslim), kdyby dal zil, tak by Severu proti Zeleznym urcite pomohl. To uz mi vic sedly duvody Umberů, tam se to pak dalo pochopit. Vrabcak stale boduje, opravdu jsem se o Ollenu chvilku bal, doufam, ze ji nechytnou jeste nekde po ceste. Králokat a Ryba, jako dobrý, ale taktéž nic extra – asi něco jako scény s Ohařem. Nejvic mi chybel asi chudak Bran, pac Dany je na cestach, tak tam by to asi taky moc zazivne nebylo.

#7215 Vinstor
6.6.2016 | 14:14:44
Michgod

#7211 Vinstor: kazdej ma asi jine a sve duvody… jak rikala lady mormont… ani sansa ani jon nejsou starkove… jak rikal potom glover rod starku je mrtvy… dalsi duvody jsou ze kdyz gloverove naposled uposlechly vizvu prineslo jim to zbytecnou smrt a prisli o svuj hrad… ktery s pomoci boltonu ziskali zpet… o kastarcich tu snad neni potreba psat a z rozhovoru sansi a johna v tabore jasne vypliva ze ani vsechny neobesli sansa chce dal ziskavat podporu a jon rika ze uz neni cas

#7218 Vinstor
6.6.2016 | 14:14:47
Vinstor

#7213 Monkeyskunk: Ja hovorím o seriály, nie o knihe. Knihu som čítal a nekritizujem, ja len keď som prehlásil že seriálova logika je asi rovnako veľká ako Varysov penis, všetci mi tu dávali šialené teórie. Povedal som že počkám ako sa to rozbehne a potom budem hubovať a ano teraz budem. Uprimne ano černá ryba bol super, ale povedzme si pre to že toto je viac menej podľa knihy. Vrabčák je tiež super po Joffreym druhý najlepší záporák. Nudné, mne politika nevadí, keby to bolo len o vraždení, práveže ja by som bral toho vraždenia menej. Ano dá sa to pochopiť čo hovoril Glover, aj Karstark ale ostatné Umber a spol buď fakt klame alebo to zmysel nedáva. Obzvlásť ani biedne počty armád, ide len o snahu trápnu snahu urobiť to napínavé aby Jon a banda vyhrali nakoniec…

#7226 Monkeyskunk
6.6.2016 | 14:21:09
Michgod

nevim kde to bylo myslim ze to bylo i tu v diskuzich ale nekdo psal ze nektere rody co se tvari jako verni rodu boltonum az tak uplne verni nejsou a ve spravnej cas to daji na jevo… kazdopadne o tomhle nic nevim jenom se mi libi prestava ramsyho obliceje az bude prekvapenej…

#7211 Vinstor:

#7219 Vinstor
6.6.2016 | 14:23:43
massx

Sandor „fuck all“ Clegane je zpět!

6.6.2016 | 14:25:35
Vinstor

#7214 Michgod: Ano máš pravdu, avšak ja sa pýtam ďalej čo sú vlastne boltni? Roose zabil každému severanovi okrem karstarka niekoho v rodine. Rammsay je známy psychopat čo loví ženy pre šport, ano to nie je dôvod pre lorda avšak je to bastard. Bastard zrádcu a krvoprísažníka a pravdepodobne aj otcovrah čo je v mentalite Westerosu ťažký zločin.Taktiež fakt že ho Boltonom prehlásil kráľ proti ktorého rodu severania bojovali by z neho spravilo fakt nenávideného. Ano beriem že severania nechú možno bojovať, ale i tak myslím že Rammsaymu by neboli už verný ani jeho vlastný muži… Možno sa z toho niečo vyvŕbi ale celé je to len hollywoodska metóda ako vyvynúť napätie pred 9tou epizódou ktorá bude o boji o zimohrad.

#7221 Michgod #7245 Eleanor05
6.6.2016 | 14:29:45
Vinstor

#7216 Michgod: Ano ak sa to stane tak nemám s tým problém. Možné to je…

6.6.2016 | 14:31:14
PipoPD

#7210 Scalex: mne sa podobal na Luke Skywalkera v novom Star Warse :)

6.6.2016 | 14:52:17


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama