Game of Thrones (Hra o trůny) Rozhovor s tvůrci

Rozhovor s tvůrci

Rozhovor s tvůrci

David Benioff a Dan Weiss, spisovatelé a producenti Game of Thrones byli nedávno vyzpovídáni moderátory Jonem a Jenny z rádia Sirius.


1 0
5.7.2011

Přepis jejich rozhovoru je zde:

Jon: Existují nějaké postavy z první knihy, které byste si přáli dostat do druhé série, a nemuseli je z příběhu vyškrtnout?


Dan: Byli jsme si vědomi, že výběr, který nás čekal, nebude jednoduchý. Věděli jsme, že nějaké škrty budeme muset dělat. Ale jak? Začali jsme od začátku a naší hlavní prací bylo zaměřit se na to, které postavy milujeme a co bychom si bez nich počali. Takže mám dojem, že většinu z nich jsme…

David: Vím, že jsi velký fanoušek Blackfishe, takže se ti tímto omlouvám. Ale pravdou je, že v druhé sérii bude tolik nových postav, že to bude možná trochu matoucí. Nových postav bude mnohem více než těch, které v první sérii zemřely. A tohle se bude dít pořád. V každé sérii budou objevovat nové postavy a v jistém bodě si budeme muset dávat velký pozor ze dvou důvodů. Zaprvé kvůli rozpočtu a zadruhé kvůli tomu, že máme 540 minut na odvyprávění příběhu celé série. Musíme najít cestičku mezi mnoha postavami, aby divák neztratil přehled o tom co se děje a kdo vůbec jsou hlavní postavy.

Jenny: V příští sérii by se toho mělo dít celkem hodně kolem Brana a Rickona…

David: No jistě. Všechny postavy, které znáte z první série, se vrátí a s nimi se objeví i několik nových postav. Jak jsem již říkal, musíme si být jistí, že budeme mít dost času na odvyprávění celého hlavního příběhu. To ale samozřejmě znamená, že některé příběhy zůstanou vynechány a některé příběhy a postavy nedostanou tolik prostoru, kolik by si zasloužily. Místo toho abychom do seriálu dávali nové postavy na pár vteřin, se raději budeme soustředit na hlavní postavy.

Jon: Pravděpodobně nyní pracujete na druhé sérii, že? Co mohou diváci očekávat?

Dan: Nyní v Belfastu, píšeme, připravujeme, projektujeme, stavíme…

David: Draky, zlovlky…

Dan: …a nespíme.

David: Jenny, určitě budeš z druhé série nadšená, protože druhá série bude z velké části o lásce.

Diskuze /2

Kafka Tamura

Každopádně by to chtělo na jednu serii více minut. Je to podle mě velká škoda, a i když neznám knihy, tak je vidět, že tam toho dost chybí. Nejvíc mě zamrzelo absence bitvy a zajetí Jaimeho.

5.7.2011 | 23:15:08
Shakespeare

No, je pravda že GRRM dělá často s bitvami to, co autoři seriálové verze a zvláště v dalších knihách se o spoustě bitev dovídáme, jak byly hezky vybojovány… Ale jinak musím říci, že ten seriál je udělaný neskutečně podrobně. Jediné co chybí, jsou myšlenky postav. V těch se člověk doví spoustu věcí o historii Západozemí a podobně…

6.7.2011 | 19:18:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E06: Beyond the Wall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @hlawoun, @Katherine16 a @kaailik
Korekce: @OlafDark
Časování: @Xavik
Časování na jiné verze: @badboymajkl

Překlad sedí na verze Game of Thrones:

  • … S07E06 1080p HDTV LEAKED-SiT
  • … S07E06.HDTV.x264-FLEET
  • … S07E06.720p.HDTV­.x264-FLEET
  • … S07E06.PROPER­.HDTV.x264-SVA
  • … S07E06.PROPER­.720p.HDTV.x264-AVS
  • … S07E06.720p.WEB­.h264-TBS
  • … S07E06.1080p.AM­ZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-GoT

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás