Chad Powers
0/100 - 0×

Chad Powers

Když kvůli neslušnému chování vybouchne hvězdnému quarterbackovi Russi Hollidayovi jeho univerzitní kariéra, přestrojí se a nakráčí si to do zápolícího jižanského fotbalového týmu jako talentovaný a přívětivý Chad Powers.

USA | 2025 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Hulu | 30 minut
žánr
Komedie, Sportovní
redaktoři
tominotomino

Fiktivní postava Chad Powers bude mít svůj seriál

Fiktivní postava Chad Powers bude mít svůj seriál

Když před dvěma lety úspěšný fotbalista Eli Manning představil světu v jednom videu sám sebe jako amatérského fotbalistu Chada Powerse, nikdo nemohl tušit, jaký ohlas bude tato postava mít. Toho se chytila služba Hulu, která připraví o Chadu Powersovi komediální seriál.

0 0
12.6.2024

Pokud nejste fanoušky amerického fotbalu, tak vám nejspíš jména Chad Powers a Eli Manning nic nemusejí říkat. V postatě jde ale tak trochu o tu samou osobu. Eli Manning je bývalý fotbalový quarterback, který hrál 16 let v NFL za tým New York Giants. V roce 2022 pak Eli vytvořil vtipný skeč pro stanici ESPN, ve kterém se Eli proměnil v amatérského fotbalistu jménem Chad Powers. Eli se totiž namaskoval, aby jej nikdo nepoznal, a pod identitou Chada Powerse se vydal na univerzitu Penn State, kde se zúčastnil výběru hráčů do fotbalového týmu. Hráčům, kteří přicházejí zkusit štěstí, aniž by byli rekrutováni či měli nějaké sportovní stipendium, se anglicky říká walk-on, což byl případ právě Chada, od kterého nikdo nic nečekal a pak nakonec všem vytřel svými dovednostmi zrak. A u fanoušků uspěl i svým výrokem „Think fast, run fast.“ (Mysli rychle, běhej rychle.) Na patnáctiminutový skeč se můžete podívat níže.

Thumbnail Play icon

A právě na základě Manningova Chada Powerse vytvoří služba Hulu půlhodinový komediální seriál, který, jak je asi zjevné, ponese název Chad Powers. Hlavní roli Russe Hollidaye si střihne Glen Powell (Scream Queens, Anyone but You), který je společně s Michaelem Waldronem (tvůrce seriálu Loki) i tvůrcem tohoto seriálu. Základní příběh seriálu bude pojednávat o tomto:

Když kvůli neslušnému chování vybouchne hvězdnému quarterbackovi Russi Hollidayovi jeho univerzitní kariéra, přestrojí se a nakráčí si to do zápolícího jižanského fotbalového týmu jako talentovaný a přívětivý Chad Powers.

(Glen Powell se promění v Chada Powerse. Foto: FlickeringMyth)

Samotný Eli Manning bude u seriálu také působit, a to ve funkci výkonného producenta. Seriál je zatím v ranné fázi, proto určitě nečekejme, že ho uvidíme ještě letos. Pravděpodobně se uvedení na Hulu dočkáme v příštím roce.

Zdroj: Deadline

Dáte seriálu Chad Powers šanci? Uspěje podle vás Hulu s touto sportovní komedií podobně jako Apple s Tedem Lassem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů