Čtvrtá hvězda
84/100 - 49×

Čtvrtá hvězda

Sitcom z dílny Dejvického divadla a tvůrců Okresního Přeboru. Manažerka hotelu Meteor touží po čtvrté hvězdičce. Podaří se jí to i přesto, že recepční okrádají hosty, barmanka má v kase už šest let manko a údržbář odmítá opravit výtah? Hrají Ivan Trojan, Martha Issová, David Novotný, Miroslav Krobot a další.

Česko | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ČT1 | 30 minut
žánr
Komedie

Notyvole, disko, disko. Přijďte do kina na Čtvrtou hvězdu

Notyvole, disko, disko. Přijďte do kina na Čtvrtou hvězdu

Jeden z nejúspěšnějších seriálů posledních let míří na stříbrné plátno. Připravte se na maraton všech dvanácti epizod s herci z Dejvického divadla. Těší se na vás Ivan Trojan, Marta Issová nebo Miroslav Krobot.

0 0
19.3.2015

Komedie Čtvrtá hvězda je jeden z nejoblíbenějších českých seriálů loňského roku. Diváky si získala zejména svým zvláštním humorem, který je vlastní hercům Dejvického divadla v Praze, kteří své umění předvádí nejen v divadle, ale také před kamerami. Seriál se odehrává v hotelu Meteor na periferii Prahy, jehož manažerka se mu snaží zajistit čtvrtou hvězdu a je pro ni udělat takřka cokoliv.

(Ivan Trojan a jedna z jeho největších hlášek seriálu. Foto: ČT)

Nyní máte ojedinělou šanci zúčastnit se seriálového maratonu na velkém plátně. V kalendářích si poznačte datum úterý 24. března. Promítá se v brněnském kině Scala od 20:30, lístky si můžete koupit na webu kina, svou účast potvrdit také na Facebooku.

Promítání zajišťují studenti z projektu Vlny a oni i my vám dohromady slibujeme 340 minut plných skvělé zábavy a nezapomenutelných hlášek „veksláka“ Ivana Trojana, jako například „Notyvole“, „Disko, disko“, „Jogurt… si dáváš?“ anebo „Bylas?“. Společně s ním se na scéně objevují i herci Miroslav Krobot jako nemluvných kuchař, Martha Issová jako naivní recepční, David Novotný jako zarytý sparťan a údržbář, Simona Babčáková jako barmanka, Klára Melíšková jako hotelová prostitutka, Lenka Krobotová jako ambiciózní manažerka hotelu, Jaroslav Plesl jako mladý kuchař, Martin Myšička jako druhý majitel hotelu závislý na mahjongu, Václav Neužil jako Trojanův synovec a začínající recepční a mnozí další.

Thumbnail Play icon

Další informace najdete také na oficiálním webu projektu, na stránkách kina Scala nebo na Facebooku.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů