Alec Sulkin

Alec Sulkin

Celé jméno: Alec Matthew Sulkin
Místo narození: USA
Známé projekty: Family, Guy, The Cleveland Show

Datum narození: 14.2.1973 (51 let)

Alec Sulkin je americký producent, scenárista a příležitostný dabér, který se narodil roku 1973. Z jeho života se neví téměř nic, ví se jen to, že studoval na Weston High School, a proto se zmíníme pouze o jeho kariéře, která se skládá hned z několika odvětví.

Poprvé se dostal ke své budoucí práci roku 1999, kdy začal psát scénáře pro pořad The Late Late Show with Craig Kilborn. Poté se věnoval jen menším projektům, u kterých dlouho nevydržel. Roku 2005 začal spolupracovat se Sethem MacFarlanem, a tato spolupráce trvá dosud.

Roku 2005 se přidal k seriálu Family Guy, u kterého později sloužil jako jeden z tvůrců. Zároveň napsal i několik scénářů pro tento seriál a namluvil některé postavy, jako například Ježíše Krista. Celou dobu se však nevěnoval pouze seriálu Family Guy, ale pomohl MacFarlaneovi například se seriálem The Cleveland Show (zde navíc taky namluvil několik postav) nebo se snímky z filmové série Méďa.

Kromě toho, že mu ještě pomohl s menším projektem Seth MacFarlane's Ca­valcade of Cartoon Comedy, psal roku 2014 scénáře pro seriál Dads, který produkoval už od roku 2013, a v letech 2015–2016 se aktivně věnoval tvorbě seriálu Life in Pieces.

Sulkin je velmi aktivní na svém Twitteru, kde získal spoustu následovatelů. Roku 2011 si tu utahoval ze zemětřesení v Japonsku, nicméně den nato smazal tento příspěvek a omluvil se za to.

Foto: YouTube


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Family Guy Ježíš Kristus 1999 2024 17

Filtr seriálů