Atkins Estimond

Atkins Estimond

Celé jméno: Atkins Estimond
Místo narození: Haiti
Známé projekty: Hightown, Lodge 49, The Resident

Atkins Estimond si v zábavním průmyslu rychle vydobyl jméno, když ztvárnil celou řadu postav od lékaře po hackera, od pohodového optimisty po gangstera. V současné době hraje v kritikou oceňovaném dramatickém seriálu Hightown po boku Monicy Raymund a Jamese Badge Dalea.

Estimond se také objeví ve čtyřdílném thrillerovém seriálu BBC One a Netflixu Inside Man po boku Stanley Tucciho. Známý je také díky roli věčného optimisty Gersona v kritikou oceňovaném dramatickém seriálu Lodge 49. Mezi další televizní tituly patří opakované role v seriálech The Resident, StartUp a Powers.

Z filmů má na kontě například Trial by Fire, Lila & Eve s Jennifer Lopez a Violou Davis, Folk Hero & Funny Guy, An Actor Prepares a svůj filmový debut Dumb and Dumber To po boku Jima Carreyho a Jeffa Danielse.

Estimond se narodil ve Ft. Lauderdale na Floridě a vyrůstal v Atlantě v rodině haitských přistěhovalců, v prvním ročníku začal hrát ve středoškolských představeních. Jeho láska k herectví se zrodila v dětství, kdy sledoval filmy a viděl svého staršího bratra vystupovat v divadelních hrách v místním chlapeckém a dívčím klubu. Po maturitě se věnoval hudbě a hrál na kytaru v kapele. Poté se věnoval herectví. Kromě toho se Estimond zapsal na University of North Georgia, aby se zdokonalil ve svém řemesle a vystudoval divadelní vědu, přičemž pokračoval v získávání rolí ve filmu a televizi. Nakonec se rozhodl věnovat herectví na plný úvazek a od té doby pracuje. Doufá, že zviditelněním se mu podaří inspirovat více Haiťanů ke kariéře v zábavním průmyslu a nakonec bude moci vyprávět příběhy o Haiti a jeho bohaté kultuře.

Estimond v současné době žije v Atlantě se svou ženou Kristen a dvěma dcerami. Když není na place, rád tráví čas s rodinou, věnuje se hudbě a cestování.

Foto: Eley Photo


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Inside Man Dillon Kempton 2022 2022 1

Filtr seriálů