Bevin Bru

Bevin Bru

Celé jméno: Bevin Victoria Bru
Místo narození: Miami, Florida, USA
Známé projekty: Batwoman

Datum narození: 27.3.1991 (32 let)

Bevin Bru je mladá americká herečka, která teprve rozjíždí svou hereckou kariéru. O herectví se začala zajímat v osmi letech. Aby v průmyslu mohla ukázat své kvality, úspěšně dokončila studia na The Groundlings Improv School, která připravila i ta největší hollywoodská jména na jejich budoucí hvězdné povolání, zejména Melissu McCarthy, Willa Ferrella či Kathy Griffin.

V roce 2016 se poprvé podívala do televize. V seriálu Private Sales totiž ztvárnila postavu jménem Zoe. Následovalo pak několik malých epizodních rolí, dokud nenastal rok 2021, během něhož jí byla nabídnuta práce ve dvou seriálových projektech. V 9–1–1: Lone Star byla obsazena do role Sophie a v komiksovce Batwoman si zahrála Angelique Martin, bývalou přítelkyni netopýří samozvankyně. Coby Angelique se na obrazovkách uchytila a po dobu jedné sezóny pokračovala v hraní této postavy.

Embed from Getty Images

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Batwoman Angelique Martin 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů