Bob Odenkirk

Bob Odenkirk

Celé jméno: Robert John „Bob“ Odenkirk
Místo narození: Naperville, Illinois, USA
Známé projekty: Breaking Bad, Better Call SaulFargo

Datum narození: 22.10.1962 (55 let)

Narodil se ve městě Berwyn, ve státě Illinois a pochází ze sedmi dětí. Jeho rodiče se rozvedli a otec se stal alkoholikem, což z Boba udělalo naprostého abstinenta. Na střední škole měl úspěch ve školním rádiu se svým pořadem a tak začal psát vtiné scénky pro lokální rádio. Kromě herectví se věnuje také režírování, produkci a psaní scénářů.

Poprvé si zahrál v seriálu The Jackie Thomas Show v roce 1993. Toho roku hostoval i v populárním sit-comu Roseanne, od tohoto roku také účinkoval v seriálu The Larry Sanders Show. Hostoval i v seriálu How I Met Your Mother, kde hrál postavu Arthura Hobbse. Největší slávy se však dočkal díky účinkování v seriálu Breaking Bad. Po něm si zahrál v seriálu The Birthday Boys. Po úspěchu Breaking Bad, bylo rozhodnuto, že bude natočen spin-off Better Call Saul, ve kterém Bob Odenkirk ztváňuje hlavní roli.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.