Brett Dier

Brett Dier

Celé jméno: Brett Dier
Místo narození: London, Ontario, Kanada
Známé projekty: The L.A. Complex, Ravenswood, Jane the Virgin

Datum narození: 14.2.1990 (34 let)

Brett Dier je kanadský herec, který se narodil roku 1990. Už od mládí se zajímal o umění, a proto studoval herectví, hrál na klavír a kytaru. Kromě toho ovládá i bojová umění jako taekwondo, rád plave a mluví francouzsky. Na střední škole byl součástí jazzové skupiny.

Kariéru herce odstartoval už ve svých šestnácti letech a na svém kontě má několik zajímavých rolí. Věnuje se především seriálům, ale velké role měl i ve filmech. Zahrál si například ve snímcích Rodina na útěku, Mega bouře či Exeter.

V seriálech se z počátku objevoval pouze v epizodních rolích, až od roku 2012 se mu dařilo získávat větší. Právě toho roku se objevil v seriálu The L.A. Complex, kde si zahrál Brandona Kellyho. Poté měl zapamatovatelné role v seriálech Bomb Girls a Mr. Young.

Roku 2013 se mu podařilo získat roli Lukea Mathesona, který byl jednou z hlavních postav desetidílného seriálu Ravenswood. Poté se ujal role v seriálu Jane the Virgin, kde se začal pravidelně objevovat jako Michael Cordero Jr.

Od roku 2014 chodí s herečkou Haley Lu Richardson, se kterou se poznal na natáčení seriálu Ravenswood. Roku 2018 se pár zasnoubil.

Foto CC BY-SA 2.0 iDominick, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Bomb Girls Eugene Corbett 2013 2013 1
Ravenswood Luke Matheson 2013 2014 1

Filtr seriálů