Carlos PenaVega

Carlos PenaVega

Celé jméno: Carlos Roberto PenaVega
Místo narození: Columbia, Missouri, USA
Známé projekty: Big Time Rush, Life Sentence

Datum narození: 15.8.1989 (34 let)

Carlos Roberto Pena Jr. se narodil ve městě Columbia v Missouri. Jeho otec má španělské a venezuelské předky a matka má dominikánský původ. Carlos vyrůstal ve Westonu na Floridě. Během dospívání účinkoval v místních divadelních představeních, díky čemuž našel zálibu nejen v herectví, ale také v tanci a zpěvu.

Studoval na Bostonské univerzitě, a to obor muzikálové divadlo. Jeho manažer mu v té době řekl o konkursu do seriálu Big Time Rush, který se Carlosovi podařilo vyhrát. Rozhodl se přestěhovat do Los Angeles, kde se začal plně věnovat herecké kariéře. Hlavní představitelé tohoto seriálu založili navíc kapelu se stejným názvem, tedy Big Time Rush a jejími členy byli kromě Carlose Kendall Schmidt, James Maslow a Logan Henderson. Avšak v roce 2014 se kapela rozpadla a její členové se dali na sólové dráhy.

Jeho další filmové a televizní role většinou zahrnují především ty menší a epizodní. Více prostoru získává až v roce 2018 v seriálu Life Sentence, kde hraje postavu jménem Diego Rojas.

V roce 2014 si vzal za manželku herečku Alexu Vegu. Vytvořili si své nové příjmení, a to sloučením obou jejich předešlých (Pena + Vega = PenaVega). V roce 2016 se jim narodil syn. Oba se také v roce 2015 účastnili show Dancing with the Stars, ačkoliv každý s jiným tanečním partnerem. Carlos a jeho partnerka Witney Carson se umístili na čtvrtém místě.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Life Sentence Diego Rojas 2018 2018 1

Filtr seriálů