Carolyn Mignini

Carolyn Mignini

Celé jméno: Carolyn Mignini
Místo narození: Baltimore, Maryland, USA
Známé projekty: Escape at Dannemora, The Deuce

Datum narození: 14.2.1947 (77 let)

Carolyn Mignini je americká herečka, která se narodila roku 1947. Jako malá se věnovala především zpěvu, ale vždycky toužila po tom být herečkou. Studovala na New York University a Boston Conservatory. Kariéru odstartovala na divadelních parketách, až později se dostala i do seriálů a filmů.

Za celou svou kariéru měla jen malé množství větších rolí. Poprvé se výrazněji představila v seriálu Santa Barbara, kde v letech 1987–1988 vystupovala jako Angie. Následně byla součástí seriálů Family Ties a Escape at Dannemora. Její největší rolí je postava Joan Merrell, kterou si v letech 2017–2019 zahrála v seriálu The Deuce. Zbytek jejích televizních rolí tvoří pouze epizodní role.

Z výše uvedeného je patrné, že je známá především v divadlech, protože právě v nich neustále vystupuje. Během hraní jedné z her poznala herce Stevea Vinoviche, kterého si roku 1982 vzala za muže. Spolu mají dvě děti.

Herečka pochází z poměrně početné rodiny, má totiž čtyři sestry a jednoho bratra. Dále se ví i to, že její předci pochází z Irska a Itálie.

Foto: HBO


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Deuce Joan Merrell 2017 2019 3

Filtr seriálů