Chad Lindberg

Chad Lindberg

Celé jméno: Chad Tyler Lindberg
Místo narození: Mount Vernon, Washington, USA
Známé projekty: Rychle a zběsile, Buffy, přemožitelka upírů

Datum narození: 1.11.1976 (47 let)

Celým jménem Chad Tyler Lindberg (narozený 1. listopadu 1976, Mount Vernon, Washington) je americký herec, který se nejvíce proslavil rolí Jesseho v akčním thrilleru RYCHLE A ZBĚSILE.

Narodil se ve washingtonském Mount Vernonu, kde absolvoval střední školu. Hereckou dráhu začal kritiky kladně přijatou postavou Roryho v BLACK CIRCLE BOYS, který měl premiéru v roce 1997 na filmovém festivalu v Sundance. Jako host se objevil v několika televizních seriálech včetně titulů POHOTOVOST, BUFFY, PŘEMOŽITELKA UPÍRŮ a AKTA X.

Ve snímku ŘÍJNOVÉ NEBE si zahrál roli Shermana O'Della a koktajícího automechanika Jesseho pak v akčním snímku RYCHLE A ZBĚSILE. Vracející se postavu Chada Willinghama ztvárnil v seriálu KRIMINÁLKA NEW YORK a Ashe si zahrál v LOVCI DUCHŮ. V roce 2009 přijal účast na dokumentu Tonyho Zierry MY BIG BREAK, v němž je mapována první etapa hereckých kariér Lindberga, Wese Bentleyho, Brada Rowea a Grega Fawcetta. V roce 2010 se objevil jako retardovaný Matthew v thrilleru I SPIT ON YOUR GRAVE.
csfd.cz

Filtr seriálů