Charlotte Ross

Charlotte Ross

Celé jméno: Charlotte Ross
Místo narození: Winnetka, Illinois, USA
Známé projekty: NYPD BlueArrow

Datum narození: 21.1.1968 (56 let)

Charlotte Ross se narodila roku 1968 a vyrůstala ve městě Winnetka. Herectví se věnuje už od osmi let, když začala vystupovat v jednotlivých divadelních představeních.

Charlotte je televizní i filmová herečka, která má na svém kontě už pěknou řadu projektů. Roku 1986 se poprvé objevila na filmovém plátně a to ve filmu Touch and Go. O rok později získala roli Eve Baron Donovan v seriálu Days of our Live, kde vydržela až do roku 1991. Následující rok si vybrala seriál The Heights, kde ztvárnila postavu Hope Linden.

Po roce 1994, kdy si zahrála ve třech filmech, se rozhodla hrát v seriálu The 5 Mrs. Buchanans, kde si zahrála Bree Buchanan. Následující roky jí však čekaly pouhé epizodní role v různých seriálech. Změna přišla jen v seriálech Pauly a Trinity. Dále si v letech 1999 – 2001 zahrála v seriálu Beggars and Chooseres, kde se objevila v roli Lori Volpone.

Další úspěšná role, která ji především proslavila, přišla v letech 2001 – 2004 v seriálu NYPD Blue, kde si zahrála detektivku Connie McDowell. Po této roli přišlo pár rolí v televizních filmech, mezi kterými je dobré zmínit Únos v ráji, Nora Roberts: Pod nebem Montany a V ringu smrti. Roku 2011 si zahrála i menší roli v celovečeráku Drive Angry.

Charlotte si zahrála i v několika epizodách seriálu Glee a pravidelně se objevovala v seriálu Hit the Floor v roli Olivie Vincent. Roku 2014 jsme ji mohli vidět v roli Donny Smoak v seriálu Arrow.

Roku 2003 se provdala za Michaela Goldama, se kterým má syna Maxwella. Pár se však roku 2008 rozvedl, ale i přesto jsou nejlepší přátelé.

Foto CC BY 2.0 State Farm, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Arrow Donna Smoak 2014 2017 3

Filtr seriálů