Christina Milian

Christina Milian

Celé jméno: Christine Flores
Místo narození: Jersey City, New Jersey, USA
Známé projekty: Family Guy, Grandfathered, The Oath

Datum narození: 26.9.1981 (42 let)

Christina Milian je americká herečka, která se narodila roku 1981 v Jersey City, ale vyrůstala ve Waldorfu. Jejími rodiči jsou kubánští přistěhovalci Don a Carmen Floresovi. Má dvě mladší sestry, Danielle a Elizabeth. Její rodiče se později rozvedli a Christina přijala matčino příjmení za svobodna.

Už jako malá projevila velký zájem o herectví, například už ve svých čtyřech letech vystupovala v různých reklamách. Její rodiče si byli vědomi jejího talentu, a proto ji podporovali co možná nejvíce. Malá Christina měla totiž velkou představivost a byla velmi kreativní. Údajně se každý den dívala na televizi a poslouchala rádio.

Po úspěchu v místních divadelních hrách a muzikálech se její matka rozhodla s ní přestěhovat do Los Angeles, kde mohla svou kariéru rozjet naplno. Její matka sem nakonec odjela se všemi svými dcerami, zatímco se rozvedla se svým manželem. V té době bylo Christině 13 let.

V Los Angeles pomalu získávala první televizní role. Zhruba o půl roku později se poznala s producentem a textařem Rodneym Jerkinsem, kterému se líbil její zpěv, a proto spolu začali pracoval. Následující rok a půl tak tato herečka navštěvovala nahrávací studio. Tím se rozjela její kariéra zpěvačky a textařky.

Nicméně její herecká kariéra se nikdy pořádně nerozjela. Role sice dostávala nepřetržitě, nicméně se nedokázala nějak moc prosadit. Větší role měla například ve filmech Torque: Ohnivá kola, Pán Domu, Buď v klidu, Puls, Vánoční duch, Výdejna zavazadel či Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase, nicméně tyto snímky se nesetkaly s nijak velkým úspěchem.

Ani v seriálech nemívala nijak velké role. Roku 2015 se například objevila v seriálu East Los High jako Liliana, v tom stejném roce získala i roli v seriálu Grandfathered, kde ztvárnila Vanessu, tedy postavu, která patřila k hlavním. Poté se objevila i v seriálu The Oath, kde si roku 2019 zahrála Christine Parks.

Během své kariéry se několikrát dostala do kontaktu s dabováním. V tomto ohledu se nejvíce prosadila u seriálu Family Guy, kde od roku 2010 dabuje Esther. Předtím se věnovala dabování především kolem roku 2000.

Jako zpěvačka má na svém kontě celkem tři alba a jeden prodloužený singl. Roku 2001 vydala album Christina Milian, roku 2004 vydala It's About Time a roku 2006 vydala album s názvem So Amazin'. Onen prodloužený singl, který vydala roku 2015, nese název 4U.

V letech 2003–2005 chodila s hercem Nickem Cannonem, nicméně ho opustila kvůli tomu, že ji podváděl. Následně si roku 2009 vzala za muže hudebníka The Dreama, se kterým má dceru Violet. Ještě před jejím narozením však její rodiče žili odděleně a roku 2011 se rozvedli. V té době však už chodila s Jamesem Princem, Jr., se kterým se roku 2013 zasnoubila, ale hned následující rok společně zrušili své zásnuby.

Roku 2014 se psalo o tom, že herečka chodí s raperem Lilem Waynem, oba dva to potvrdili roku 2015, nicméně hned ten rok se rozešli. Nyní chodí s francouzským zpěvákem M. Pokorou, a to od srpna roku 2017.

Foto CC BY-SA 3.0 Jessica Pinney, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Family Guy Esther 2005 2020 12

Filtr seriálů