Cleopatra Coleman

Cleopatra Coleman

Celé jméno: Cleopatra Coleman
Místo narození: Wentworth Falls, Modré hory, Nový Jižní Wales, Austrálie
Známé projekty: Silversun, The Elephant Princess, The Last Man on Earth

Datum narození: 29.10.1987 (36 let)

Cleopatra Coleman je australská herečka, která se narodila roku 1987 ve Wentworth Falls. Je dcerou Australana s britskými kořeny Micka Colemana a Jamajčanky Turquoise Coleman. Zatímco se její otec věnuje psaní, režírování a hraní, tak její matka je návrhářkou kostýmů.

Jako malá se zajímala o tancování, a proto začala chodit na lekce baletu. Ve svých čtrnácti letech se s rodiči přestěhovala do Melbournu, kde se z ní stala modelka. Zde mimo jiné začala vystupovat v divadlech, přičemž její role ji nakonec dostaly do televize.

Svou první roli získala už roku 2004, kdy byla obsazena do seriálu Silversun, a to do jedné z hlavních rolí. Zahrála si tu postavu Zandie Brokow. Následně si v letech 2005–2006 zahrála v seriálu Wicked Science, kde se objevila jako Emma Hellman. Nesmíme také opomenout seriál Neighbours, kde se v letech 2006–2007 objevila jako Glenn Forrest.

Další velké roli se věnovala v letech 2008–2009, kdy hrála Cosmu v seriálu The Elephant Princess. Jako herečce se jí dařilo, a proto se přestěhovala do Los Angeles, kde si začal shánět nové role, které však nepřicházely hned.

Známá je především ze seriálu The Last Man on Earth, kde v letech 2015–2018 vystupovala jako Erica Dundee. Během toho se objevila v seriálu White Famous, kde si střihla Sadie. Poté jsme ji ještě mohli vidět v seriálu Now Apocalypse, kde se objevila jako Leesha.

Ve svém volném čase píše scénáře ke svým vlastním projektům.

Foto: Megan Batson


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Rebel Moon Devra Bloodaxe 2023 2023 1
The Last Man on Earth Erica Dundee 2015 2018 4

Filtr seriálů