Daniel K. Isaac

Daniel K. Isaac

Celé jméno: Daniel Kyung-min Isaac
Místo narození: Fullerton, Kalifornie, USA
Známé projekty: Billions, Money Monster

Datum narození: 5.12.1986 (37 let)

Daniel K. Isaac se narodil 5. prosince v Kalifornii. „K.“ v jeho jménu je zkratka pro Danielovo korejské jméno Kyung-min a „Isaac“ znamená v hebrejštině smích. Daniel je totiž známý tím, že se rád hlasitě směje.

Daniel se na herectví dal v reakci na radu své matky, v raném věku ho přihlásila do církevního divadelního souboru, ve kterém vyvíjel základy, jež ho nakonec vedly k Troy High School, kde hrál vodní pólo a studoval informatiku.

Když ve věku 16 let odpromoval, s atletikou přestal, což ho nakonec přivedlo zpět na jeviště. Po absolvování bakalářského studia v divadelnictví na vysoké škole v San Diegu se Daniel přestěhoval do New Yorku. Hrál ve filmu, televizi i na divadle. Kromě herectví se Daniel taky věnuje psaní. Začal psát před několika lety, aby se podělil o rozhovory s jeho ultrakonzervativní křesťanskou matkou, korejskou imigrantkou.

Daniela můžete znát například ze seriálu Billions, kde hraje postavu Bena Kima, nebo jste ho mohli vidět v thrilleru Money Monster.

sometimes I con people into thinking I'm a model… @anrizzy styling: @hooverychung</a></p>

Příspěvek sdílený Daniel K. Isaac (@danielkisaac), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–21T15:31:52+0­0:00“>Bře 21, 2017 v 8:31 PDT</time>

Foto: Instagram Daniela K. Isaacse

Autor profilu: @ebbie.miner


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Billions Ben Kim 2016 5

Filtr seriálů