Demetrius Grosse

Demetrius Grosse

Celé jméno: Demetrius Grosse
Místo narození: Washington, D.C., USA
Známé projekty: Banshee, Justified, Game of Silence

Datum narození: 26.2.1981 (43 let)

Demetrius Grosse je americký herec, který se narodil a vyrůstal ve Washingtonu. O herectví se začal zajímat už ve věku deseti let, a tak v létě jezdil na semináře, během kterých si zdokonaloval svůj zpěv, herectví i tanec. Původně však o tohle neměl vůbec zájem, jednu domu chtěl být veterinářem a jindy toužil po tom mít vlastní kadeřnictví.

Pro herectví se nakonec definitivně rozhodl ve svých sedmnácti letech, kdy ho začal studovat na Gonzaga College High School. Poté zamířil na Carnegie Mellon University, kde pokračoval ve studiu herectví. Následně zamířil ještě na Howard University College of Fine Arts a British American Drama Academy.

Své první role v televizi však získal už během studia, a to roku 2005. Znám je především díky seriálům, ve kterých se dočkal i několika velkých rolí. Vidět jsme ho mohli například ve vedlejších rolích seriálů Heroes či ER. Jeho první velkou rolí se stala postava Emmetta Yawnerse, kterého v letech 2013–2014 ztvárnil v seriálu Banshee.

Během toho se věnoval roli Errola, kterého si v letech 2012–2015 zahrál v seriálu Justified. Následně se objevil v seriálu Game of Silence, kde si zahrál Terryho Suggse. Dále byl výrazně viděn i v seriálech Westworld, The Brave, Frontier, The Rookie a Swagger. Roku 2020 začal vystupovat v seriálu Fear the Walking Dead, kde hraje dvojčata Emilea a Josiaha LaRouxovy.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Fear the Walking Dead Josiah LaRoux 2021 2022 1
Fear the Walking Dead Emile LaRoux 2020 2021 2

Filtr seriálů