Dylan Neal

Dylan Neal

Celé jméno: Dylan Joseph Neal
Místo narození: Richmond Hill, Ontario, Kanada
Známé projekty: Blood Ties, Cedar CoveArrow

Datum narození: 8.10.1969 (48 let)

Dylan se narodil roku 1969 v Richmond Hill, ale když mu bylo 6 měsíců, tak se jeho rodina přestěhovala do Oakville v Ontariu. Dalyn chodil na Appleby College a původně se chtěl stát profesionálním hráčem squashe.

Následně chodil na Blakelock High School, kde se začal zajímat o herectví. Ještě, než se stal hercem, tak pracoval jako kuchař či roznášel pizzu. K herectví se dostal roku 1988 seriálem Learning the Ropes, kde pobyl pouze jednu epizodu.


Dylan se za svou dlouhou kariéru dostal do mnoha filmů a seriálů, kde hrál ale jen malé role. Jedna za větších přišla roku 1994, když si zahrál 119 epizod v seriálu Báječní a bohatí. Dále si zahrál větší role v seriálech Pacific Palisades, Hyperion Bay, Sabrina – mladá čarodějnice, Dawsonův svět, Blood Ties, Bones či Arrow.

Pamatovat si jej také můžeme z filmů Prezidentův muž, Babylon 5: Legenda o strážcích, Kobylky: Den zkázy, Kolébka lží, Co život dal a vzal či Záhadná minulost.

Dylan si vzal roku 1996 za manželku Becky Southwell, se kterou má dvě děti.

Foto CC BY 2.0 Dylan Neal, Wikimedia Commons


Hraje v

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný