Garrett Morris

Garrett Morris

Celé jméno: Garrett Gonzalez Morris
Místo narození: New Orleans, Louisiana, USA
Známé projekty: Saturday Night Live, The Jamie Foxx Show, 2 Broke Girls

Datum narození: 1.2.1937 (81 let)

Komik a herec Garrett Morris se narodil roku 1937 v americkém New Orleans. Jako malý se věnoval sborovému zpěvu. Láska ke zpěvu ho neopustila a dal na to při volbě studia. Začal chodit na Juilliard prestižní hudební školu, kterou úspěšně absolvoval. V roce 1958 úspěšně absolvoval i Dillard Univerzity.

Díky svému nadání a titulu z Juilliardu byl předurčen k vystupování na Broadwayi, což se v roce 1967 potvrdilo a Garrett se objevil v muzikálu Hallelujah, Baby! a Ain't Supposed to Die a Natural Death.


Garrett se objevil v mnoha televizních pořadech a filmech, ale jeho největším hereckým úspěchem je, že se v roce 1970 stal součástí původního obsazení v Saturday Night Live, které se vysílalo na NBC. Jeho nejznámější postavou z tohoto pořadu byl Chico Escuela, dominikánský hráč baseballu, který mluvil lámanou angličtinou. Po šest let jsme ho mohli vídat v seriálu 2 Broke Girls.

Foto CC BY-SA 3.0 OMIHU, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.